Atlas Copco

SERV
EKON
OBCH
TECH
ADMI
PART-TIME

O nás

Atlas Copco není tak vidět, ale je skoro všude. Naším světem jsou kompresory, vakuové vývěvy, průmyslové nářadí a stavební stroje. Původně malá švédská firma, založená v roce 1873, se dnes může pyšnit 34 000 zaměstnanci po celém světě. V našem brněnském Centru sdílených služeb poskytuje více než 400 zaměstnanců komplexní finanční služby a zákaznickou péči. Pracujte pro Atlas Copco a staňte se součástí společnosti, jejímž nářadím je vyrobeno každé třetí auto na světě.

 

Nabízíme

I když jsme se v posledních měsících opět o něco zvětšili, máme stále neformální a přátelskou firemní kulturu a všichni si tykáme. Nabídneme Vám perfektní výhled na Brno z venkovní terasy ve 20. patře, kde najdete i naši relaxační zónu SKY CLUB s kávovarem a pohodlným posezením. Pravidelně tu cvičíme třeba jógu, nebo pořádáme semináře na různá témata v rámci wellbeing programu, movie quiz a další. Snažíme se také pomáhat potřebným, podporujeme proto různé charitativní organizace a pořádáme akce na podporu těchto projektů. Nechybí ani pravidelná zásoba vitamínů v kuchyňce. A abyste měli čas i na své koníčky máme zkrácenou týdenní pracovní dobu.

Požadujeme

Nejdůležitější je Váš zájem o danou pozici. Ať už jste absolvent nebo pokročilý, máme Vám co nabídnout. Aktuální požadavky k jednotlivým pozicím vždy najdete na našich kariérních stránkách atlascopcoservices.jobs.cz.

Pozice pro absolventy

- Accountants

- Accounts Payable Specialists

- Bank Specialists

- Cash Collectors

- Part Time jobs

Nabízené programy

Studujete a hledáte brigádu? Máte každý den jiný rozvrh a potřebujete flexibilbní pracovní dobu? Nebo už máte dostudováno a hledáte Vaše první zaměstnání? Ať už jste student nebo absolvent, my v Atlas Copco Vám máme co nabídnout.