Daikin Device Czech Republic s.r.o.

EKON
STRO
TECH
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

Jako Daikin Device Czech Republic s.r.o. (DDC) jsme součástí původní japonské mezinárodní skupiny DAIKIN, která je světovou jedničkou ve výrobě klimatizačních zařízení. V Brně už od roku 2006 vyrábíme hlavně kompresory do klimatizačních jednotek. Neustále pracujeme na rozšiřování portfolia našich produktů a tak vyrábíme i komponenty do tepelných čerpadel, zásobníky na vodu, tlakové láhve aj. Naší produkcí okolo 1 100 000 kusů výrobků ročně, zajišťujeme práci pro více než 900 zaměstnanců.

Hledáme zaměstnance, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a kteří mají chuť do práce. Nabízíme  stabilní pracovní prostředí, kompletní zapracování na pozici, spravedlivé a motivační pracovní podmínky, otevřené a přímé jednání a kromě pravidelného navyšování mzdy i možnost účasti na odborných školeních.

Abychom obstáli v dnešní rychle se měnící době, musíme stavět na pevných základech. Věříme, že jedním z klíčových aspektů stabilní společnosti je rozvoj a vzdělávání zaměstnanců. Investice do kurzů pro naše zaměstnance se nám pak vrací v podobě zvýšené produktivity práce, návrhů Kaizen „zlepšováků“, zvýšené motivace pracovníků a držení kroku s naší konkurencí. Vzdělávání v DAIKINu se zaměřuje hlavně na rozvoj kompetencí, které naši zaměstnanci bezprostředně potřebují k výkonu své práce.

Por více informací navštivte naše kariérní stránky www.prace-daikinbrno.cz

Nabízíme

5 týdnů dovolené - odpočinek je důležitý, proto mají naši zaměstnanci 1 týden dovolené navíc.

Půlroční bonusy - peníze navíc se před Vánocemi a letní dovolenou vždycky hodí. Vyplácíme bonusy s květnovou a listopadovou mzdou, které mohou dosahovat výše až 75 % hrubé mzdy.

Každoroční navyšování mezd - o dobré hospodářské výsledky se rádi podělíme a pravidelně jednou do roka navyšujeme mzdy. 

Cafeterie - body připsané na benefitní účet můžeme čerpat na sport, kulturu, vzdělávání, zdraví nebo rekreaci.

Důchodové spoření - přispějeme všem, kteří si spoří na stáří. 

Osobní rozvoj - pomáháme naše profesionály posouvat dál v jejich oboru díky zajímavým rozvojovým kurzům. 

Japonské menu - každý den si můžeme na oběd zvolit japonské menu a navíc jednou za měsíc máme Sushi od zkušeného šéfkuchaře.

Pracovní oděv - všichni u nás mají nárok na pracovní oděv, ochrannou obuv a osobní ochranné pracovní prostředky. O oděv se i staráme – pereme jej 7x týdně.

Lékařská péče - máme svou vlastni ordinaci a každý den během ranní směny je navíc přítomna zdravotní sestra pro případ úrazu či jiných zdravotních potíží našich zaměstnanců.

Flexibilní pracovní doba - v kancelářích musíme být od 9 do 15h, začátek a konec si pak volíme sami, tak abychom splnili týdenní pracovní fond. 

Příspěvek na dopravu 

Požadujeme

Technické pozice:

·         SŠ/VŠ vzdělání - technického směru

·         Orientace v technické dokumentaci

·         Pokročilá znalost MS Office

·         Komunikativní znalost anglického jazyka

·         Dobré komunikační a organizační schopnosti

·         Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitaFinanční a administrativní pozice:

·         SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

·         Pokročilá znalost MS Office, především Excel

·         Komunikativní znalost AJ

·         Dobré komunikační a organizační schopnosti

·         Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Přijímací proces

Vše začíná tím, že nám pošleš svůj životopis nebo vyplníš registrační formulář. Jestliže patříš mezi ty nejlepší, pozveme Tě telefonicky na pohovor a vše ještě potvrdíme do e-mailu.

Osobní pohovor - při osobní schůzce s personalistou a budoucím nadřízeným proberete, jak moc Tvoje dosavadní praxe a znalosti odpovídají obsazované pozici.

2. kolo pohovoru - pokud míříš na vyšší pozici, očekávej i 2. kolo pohovoru v angličtině s jedním z japonských manažerů.

Pracovní nabídka - zpětnou vazbu dáváme každému uchazeči. Pokud budeš nejlepší z nejlepších, očekávej od nás pracovní nabídku!

Vstupní lékařská prohlídka - po přijetí pracovní nabídky Tě čeká vstupní lékařská prohlídka u našeho závodního lékaře v areálu firmy.

Podpis pracovní smlouvy - po  úspěšném absolvování VLP s Tebou podepíšeme pracovní smlouvu a předáme informace k Tvému nástupu do Daikinu.

První den v Daikinu - nástupní dny probíhají vždy ve čtvrtek, kdy absolvuješ celodenní úvodní školení.

Pozice pro absolventy

Inženýr kvality

Specialista technického nákupu

Elektromechanik strojní údržby

Inženýr montáže

Účetní

Nabízené programy

Brigády ve výrobě

Pokud ještě studuješ a nechceš celé prázdniny proležet, zeptej se nás na možnost brigády. Každý rok v létě dáváme příležitost mladým lidem zapojit se do výrobního procesu a pracovat tak na pozici operátora výroby. Vyplň naši kontaktní vizitku a my se Ti ozveme s aktuálními možnostmi.

 

 Praxe při studiu

Hledáš při studiu vysoké školy odbornou praxi, která by souvisela s oborem tvého zaměření? Věříš, že  jsou v dnešní době někdy zkušenosti z praxe cennější než teorie ze školy? Zeptej se nás, zda máme volnou pozici na částečný úvazek a nastartuj svou kariéru ještě během studií.  

Závěrečné práce

Stojíš před rozhodnutím, na jaké téma budeš psát bakalářskou nebo diplomovou práci? Nebo máš téma, ale potřebuješ podklady k praktické části a vedení někoho zkušeného? Každoročně spolupracujeme se studenty vysokých škol, kteří mají možnost u nás získat praxi a zároveň psát svou závěrečnou práci.

Práce pro absolventy

DAIKIN nabízí pracovní příležitosti pro absolventy středních a vysokých škol v různých oblastech. Absolventi pro nás znamenají velmi cenný zdroj zaměstnanců, proto jim věnujeme stále vyšší pozornost. Uplatnění v naší společnosti najde každý, kdo má energii a chuť k práci i k životu a je ochoten se dále vzdělávat.