Daikin Device Czech Republic s.r.o.

EKON
STRO
TECH
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

Jako Daikin Device Czech Republic s.r.o. (DDC) jsme součástí původní japonské mezinárodní skupiny DAIKIN, která je světovou jedničkou ve výrobě klimatizačních zařízení. V Brně už od roku 2006 vyrábíme hlavně kompresory do klimatizačních jednotek. Neustále pracujeme na rozšiřování portfolia našich produktů a tak vyrábíme i komponenty do tepelných čerpadel, zásobníky na vodu, tlakové láhve aj. Naší produkcí okolo 1 100 000 kusů výrobků ročně, zajišťujeme práci pro více jak 700 zaměstnanců.

Hledáme pracovníky, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a kteří mají chuť do práce. Nabízíme  stabilní pracovní prostředí, kompletní zapracování na pozici, spravedlivé a motivační pracovní podmínky, otevřené a přímé jednání a kromě pravidelného navyšování mzdy i možnost účasti na odborných školeních.

Abychom obstáli v dnešní rychle se měnící době, musíme stavět na pevných základech. Věříme, že jedním z klíčových aspektů stabilní společnosti je rozvoj a vzdělávání zaměstnanců. Investice do kurzů pro naše zaměstnance se nám pak vrací v podobě zvýšené produktivity práce, návrhů Kaizen „zlepšováků“, zvýšené motivace pracovníků a držení kroku s naší konkurencí. Vzdělávání v DAIKINu se zaměřuje hlavně na rozvoj kompetencí, které naši zaměstnanci bezprostředně potřebují k výkonu své práce.

Por více informací navštivte naše kariérní stránky www.prace-daikinbrno.cz

Nabízíme

5 týdnů dovolené - odpočinek je důležitý, proto mají naši zaměstnanci 1 týden dovolené navíc.

Půlroční bonusy - peníze navíc se před Vánocemi a letní dovolenou vždycky hodí. Vyplácíme bonusy s květnovou a listopadovou mzdou, které mohou dosahovat výše až 75 % hrubé mzdy.

Každoroční navyšování mezd - o dobré hospodářské výsledky se rádi podělíme a pravidelně jednou do roka navyšujeme mzdy. 

Cafeterie - body připsané na benefitní účet můžeme čerpat na sport, kulturu, vzdělávání, zdraví nebo rekreaci.

Důchodové spoření - přispějeme všem, kteří si spoří na stáří. 

Osobní rozvoj - pomáháme naše profesionály posouvat dál v jejich oboru díky zajímavým rozvojovým kurzům. 

Japonské menu - každý den si můžeme na oběd zvolit japonské menu a navíc jednou za měsíc máme Sushi od zkušeného šéfkuchaře.

Pracovní oděv - všichni u nás mají nárok na pracovní oděv, ochrannou obuv a osobní ochranné pracovní prostředky. O oděv se i staráme – pereme jej 7x týdně.

Lékařská péče - máme svou vlastni ordinaci a každý den během ranní směny je navíc přítomna zdravotní sestra pro případ úrazu či jiných zdravotních potíží našich zaměstnanců.

Flexibilní pracovní doba - v kancelářích musíme být od 9 do 15h, začátek a konec si pak volíme sami, tak abychom splnili týdenní pracovní fond. 

Příspěvek na dopravu 

Požadujeme

Technické pozice:

·         SŠ/VŠ vzdělání - technického směru

·         Orientace v technické dokumentaci

·         Pokročilá znalost MS Office

·         Komunikativní znalost anglického jazyka

·         Dobré komunikační a organizační schopnosti

·         Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitaFinanční a administrativní pozice:

·         SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

·         Pokročilá znalost MS Office, především Excel

·         Komunikativní znalost AJ

·         Dobré komunikační a organizační schopnosti

·         Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Přijímací proces

Vše začíná tím, že nám pošleš svůj životopis nebo vyplníš registrační formulář. Jestliže patříš mezi ty nejlepší, pozveme Tě telefonicky na pohovor a vše ještě potvrdíme do e-mailu.

Osobní pohovor - při osobní schůzce s personalistou a budoucím nadřízeným proberete, jak moc Tvoje dosavadní praxe a znalosti odpovídají obsazované pozici.

2. kolo pohovoru - pokud míříš na vyšší pozici, očekávej i 2. kolo pohovoru v angličtině s jedním z japonských manažerů.

Pracovní nabídka - zpětnou vazbu dáváme každému uchazeči. Pokud budeš nejlepší z nejlepších, očekávej od nás pracovní nabídku!

Vstupní lékařská prohlídka - po přijetí pracovní nabídky Tě čeká vstupní lékařská prohlídka u našeho závodního lékaře v areálu firmy.

Podpis pracovní smlouvy - po  úspěšném absolvování VLP s Tebou podepíšeme pracovní smlouvu a předáme informace k Tvému nástupu do Daikinu.

První den v Daikinu - nástupní dny probíhají vždy ve čtvrtek, kdy absolvuješ celodenní úvodní školení.

Pozice pro absolventy

Technik strojního inženýrství a výroby

Inženýr kvality

Specialista technického nákupu

Elektromechanik strojní údržby

Inženýr montáže

 

Nabízené programy

Brigády ve výrobě

Pokud ještě studuješ a nechceš celé prázdniny proležet, zeptej se nás na možnost brigády. Každý rok v létě dáváme příležitost mladým lidem zapojit se do výrobního procesu a pracovat tak na pozici operátora výroby. Vyplň naši kontaktní vizitku a my se Ti ozveme s aktuálními možnostmi.

 Praxe při studiu

Hledáš při studiu vysoké školy odbornou praxi, která by souvisela s oborem tvého zaměření? Věříš, že  jsou v dnešní době někdy zkušenosti z praxe cennější než teorie ze školy? Zeptej se nás, zda máme volnou pozici na částečný úvazek a nastartuj svou kariéru ještě během studií.  

Závěrečné práce

Stojíš před rozhodnutím, na jaké téma budeš psát bakalářskou nebo diplomovou práci? Nebo máš téma, ale potřebuješ podklady k praktické části a vedení někoho zkušeného? Každoročně spolupracujeme se studenty vysokých škol, kteří mají možnost u nás získat praxi a zároveň psát svou závěrečnou práci.

Práce pro absolventy

DAIKIN nabízí pracovní příležitosti pro absolventy středních a vysokých škol v různých oblastech. Absolventi pro nás znamenají velmi cenný zdroj zaměstnanců, proto jim věnujeme stále vyšší pozornost. Uplatnění v naší společnosti najde každý, kdo má energii a chuť k práci i k životu a je ochoten se dále vzdělávat.