ŽĎAS, a.s.

IT
EKON
OBCH
STRO
TECH
PART-TIME

O nás

Patříme ke špičce českého strojírenství. Již necelých 70 let jsme moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů. Výrobní haly jsou vybaveny kvalitním strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků. Dlouholeté zkušenosti, vlastní moderní projekce a vývoj jsou zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a stoprocentního servisu. Naše produkce je dodávána do bezmála padesáti zemí světa.

Nejsme firma s typickou pásovou výrobou, usilujeme o rozvoj lidského potenciálu a zvyšování konkurenceschopnosti firmy. Jsme si vědomi naší odpovědnosti jak k životnímu prostředí tak především ke svým lidem, kterých si umíme vážit. Trvale uplatňujeme zásady a principy bezpečnosti ochrany zdraví a neustále investujeme do nejmodernějších technologií šetrných k životnímu prostředí.

Odlišujeme se od ostatních firem přátelským prostředím, ochotným přístupem a porozuměním potřebám svých lidí. Nenahlížíme na Vás jako na zaměstnance, ale považujeme Vás za spolupracovníky, kteří nám pomáhají udržet firmu ŽĎAS, a.s. na předních příčkách v našem oboru a neustále ji zdokonalovat. U nás zkrátka najdete uplatnění svých schopností.

Nabízíme

  • Zázemí strojírenské společnosti s mnohaletou tradicí
  • Různorodou náplň práce vycházející ze zakázkové výroby
  • Uplatnění pro zkušené strojaře i čerstvé absolventy
  • Účast na projektech a inovacích v oboru strojírenství a metalurgie
  • Osobní i odborný rozvoj

Požadujeme

  • Nadšení do práce
  • Týmového ducha
  • Proaktivní přistup
  • Technické a analytické myšlení

Přijímací proces

Při přijímacím procesu si zakládáme na osobním kontaktu s uchazečem a lidském přístupu. Uchazeče nepodrobujeme žádnému vyčerpávajícímu testování.

První kontakt s uchazečem zajišťuje personalista, při kterém dochází k vyjasnění si vzájemných představ a očekávání.

V přijímacím řízení se uchazeč osobně setkává s personalistou a svým potenciálním vedoucím. Nedílnou součástí je i seznámení se s daným pracovištěm a případně i s dalšími potenciálními kolegy.

Pozice pro absolventy

Konstruktér

PLC programátor

Technolog

Finanční controller

Kontrolor kvality

Servisní technik

Obchodník

IT specialista

Nabízené programy

  • Stipendijní programy

Nastartujte svoji kariéru a získejte odbornou a finanční podporu ve výši 100 000 Kč během studia!

  • Spolupráce na závěrečných pracích

Pod dohledem zkušených a praxí ostřílených odborníků zpracujte práci, která přinese konkrétní výsledky a nezůstane jen ležet ve školním archivu!

  • Povinné praxe

Studenti z partnerských škol mohou spojit povinnou praxi se zajímavou náplní práce a finančním ohodnocením. Studenty odměňujeme dle dosažených výsledků a nabízíme jim příspěvek na stravování.

  • Brigáda

Nabízíme dlouhodobé brigády i možnost přivýdělku pouze přes léto. Ke každému přistupujeme individuálně dle jako časových možností a oboru zaměření.