ŽĎAS, a.s.

IT
EKON
OBCH
STRO
TECH
PART-TIME

O nás

Patříme ke špičce českého strojírenství. Již necelých 70 let jsme moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů. Výrobní haly jsou vybaveny kvalitním strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků. Dlouholeté zkušenosti, vlastní moderní projekce a vývoj jsou zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a stoprocentního servisu. Naše produkce je dodávána do bezmála padesáti zemí světa.

Nejsme firma s typickou pásovou výrobou, usilujeme o rozvoj lidského potenciálu a zvyšování konkurenceschopnosti firmy. Jsme si vědomi naší odpovědnosti jak k životnímu prostředí tak především ke svým lidem, kterých si umíme vážit. Trvale uplatňujeme zásady a principy bezpečnosti ochrany zdraví a neustále investujeme do nejmodernějších technologií šetrných k životnímu prostředí.

Odlišujeme se od ostatních firem přátelským prostředím, ochotným přístupem a porozuměním potřebám svých lidí. Nenahlížíme na Vás jako na zaměstnance, ale považujeme Vás za spolupracovníky, kteří nám pomáhají udržet firmu ŽĎAS, a.s. na předních příčkách v našem oboru a neustále ji zdokonalovat. U nás zkrátka najdete uplatnění svých schopností.

Nabízíme

U nás, ve společnosti ŽĎAS, a.s., nabízíme uchazečům, kromě zajímavého finančního ohodnocení mnoho benefitů. Mezi již standardy patří pět týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování včetně vlastní jídelny, úrazové pojištění zaměstnanců či příspěvek na penzijní připojištění až 700 Kč. Podporujeme vzdělávání a odborný rozvoj zaměstnanců - například přispíváme na jazykové kurzy. Poskytujeme zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky zaměstnanců. Lze využít výhodné nabídky rekreačního zařízení naší společnosti. Nabízíme možnost přechodného ubytování. Dále pořádáme letní tábory pro děti zaměstnanců a rekondiční pobyty pro zaměstnance z rizikových pracovišť. V případě potřeby nabízíme sociální výpomoc pro zaměstnance. U nás máte možnost nastartovat svou kariéru a podílet se na transformaci společnosti.

Požadujeme

Umíte používat „selský rozum“? K řešení problémů přistupujete aktivně? Máte vzdělání ideálně technického či ekonomického směru? Pak jste už skoro žďasák.

Přijímací proces

Při přijímacím procesu si zakládáme na osobním kontaktu s uchazečem a lidském přístupu. Uchazeče nepodrobujeme žádnému vyčerpávajícímu testování. Přijímací proces u nás probíhá v několika kolech. Nejprve žadatel absolvuje osobní, nebo telefonický rozhovor s personalistou. Dojde k prvnímu kontaktu a vyjasnění si vzájemných představ. V prvním kole přijímacího řízení se uchazeč osobně setkává s personalistou a svým potenciálním vedoucím. V druhém kole pak s personálním ředitelem.  

Pozice pro absolventy

Konstruktér

PLC programátor

Technolog

Finanční controller

Kontrolor kvality

Servisní technik

Obchodník

IT specialista

Nabízené programy

Se studenty vysokých škol spolupracujeme v několika oblastech:

Stipendijní programy – zapojte se již během studia do naší společnosti a nastartujte svoji kariéru. Účast ve vysokoškolských stipendijních programech Vám může vylepšit finanční status až o 100000 Kč.

Spolupráce na závěrečných pracích – pod dohledem zkušených a praxí ostřílených odborníků zpracujete práci, která přinese konkrétní výsledky a nezůstane jen ležet ve školním archivu.

Zajišťujeme povinné praxe – studenti z partnerských škol (VUT v Brně, ČVUT Praha, TU Liberec a Vysoká škola báňská TU Ostrava) mohou spojit povinnou praxi se zajímavým finančním ohodnocením. Studenty odměňujeme dle dosažených výsledků a nabízíme jim příspěvek na stravování.

Brigáda – nabízíme dlouhodobé brigády i možnost přivýdělku pouze přes léto.  Ke každému přistupujeme individuálně.