PPF Banka a.s.

IT
EKON
OBCH
BANK
PART-TIME

O nás

 PPF banka je nedílnou součástí investiční skupiny PPF a je centrem jejích finančních aktivit. PPF a hlavní město Praha tvoří silné a stabilní akcionářské zázemí. Jsme ryze českou bankou, s českými vlastníky, českým vedením, a s veškerým rozhodováním v České republice. Naše služby jsou určeny zejména korporátním klientům, klientům z oblasti veřejného sektoru a finančním institucím.

Naše Banka dosahuje vynikajících úspěchů. V roce 2017 jsme se stali nejaktivnějším dealerem na primárním trhu českých státních dluhopisů a získali první místo v hodnocení Ministerstva financí ČR.

Výborné finanční výsledky, unikátní know-how a všechny další úspěchy upevňují naši pozici důvěryhodného partnera ve finančním světě a zároveň z nás činí atraktivního zaměstnavatele na trhu práce. Zázemí investiční skupiny PPF poskytuje našim zaměstnancům možnosti uplatnění a profesního rozvoje i v zahraničí.

Nabízíme

Součástí péče o zaměstnance je týden dovolené navíc, 4 dny osobního volna, příspěvek na stravování a na penzijní pojištění. Naši kolegové získají příspěvek ve formě poukázek, které lze využít na dovolenou, sport, kulturu či vzdělávání.

Nabízíme i benefity v oblasti péče o zdraví. Rádi se potkáváme na společných akcích, jejichž součástí bývá vystoupení zaměstnanecké kapely, která stále přijímá nové členy.

Požadujeme

Hledáme motivované studenty, kteří chtějí získat pracovní zkušenost ve stabilním a prestižním prostředí a kteří s námi budou sdílet nadšení pro svět bankovnictví a financí.

Chceme dát šanci zodpovědným kandidátům, kteří mají neustále chuť poznávat, získávat nové zkušenosti a přinášet nová řešení.

Přijímací proces

Cílem našeho společného setkání je vyjasnění pracovní role a upřesnění vzájemných očekávání. Zajímá nás Vaše nadšení a motivace k práci v oblasti bankovnictví.

S kandidáty se setkáváme u pohovoru dvakrát, abychom prodiskutovali nejen detaily pozice, ale také Vám přiblížili naše firemní prostředí.