Argotech a.s.

IT
STRO
TECH
PART-TIME

O nás

Společnost Argotech a.s. je mladá společnost založena v roce 2006, která se nachází ve městě Trutnov v podhůří Krkonoš. Zákazníkům po celém světě poskytujeme služby v oblasti výzkumu a vývoje produktů a procesů, inženýrských služeb, řízení projektů, výroby a poradenství v oblasti optoelektroniky, mikroelektroniky a ultra přesné mechaniky. K naší činnosti používáme špičkovou a především přesnou technologii. Velikostně se naše firma řadí k tzv. malým podnikům a čítáme do 50 zaměstnanců.

Nabízíme

Perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost osobního i profesního růstu, vzdělávací kurzy (odborné, jazykové, osobní rozvoj), zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, 5 dnů pracovního volna, cestovní pojištění, služební byt,  …)

Požadujeme

Chuť učit se nové věci, elektrotechnické či strojní vzdělání (SŠ / VŠ), technické znalosti, čtení technických výkresů, znalost práce s PC, angličtinu pro komunikaci se zahraničními partnery, schopnost práce v týmu.

Přijímací proces

V prvním kroku nám prosím zašlete Váš životopis na e-mail prace@argotech.cz, na základě kterého domluvíme termín prvního setkání.

 

Doprovodné informace

Zakládáme si na lidském přístupu a osobním kontaktu.

Spolupracujeme na projektech s vysokými školami – příležitost pro studenty.

Stavba unikátních zařízení pro potřebu firmy i pro naše zákazníky.

Pozice pro absolventy

Návrh a vývoj procesu výroby, měření. Verifikace dosažených parametrů ve výrobě, design procesu, inovace a vývoj nových produktů. Vedení a spolupráce na mezinárodních projektech.

Nabízené programy

Příležitost pro studenty a absolventy.

Využijte své jazykové znalosti v mezinárodních projektech.

Interní / externí zaškolení na požadovanou kvalifikaci.