APROFES, s.r.o.

EKON
OBCH
STAV
STRO
TECH
PART-TIME

O nás

Práce snů? Zní to až neuvěřitelně? Každý den vstávat s nadšením do práce, která tě baví. To je cíl, o který usilujeme. Pracujeme na tom, abychom pro tebe našli tu pravou pozici.

Jsme personálně - poradenská společnost, poskytující své služby již od roku 1996 po celé České republice, zejména však v Brně a v Praze, kde máme i své pobočky.

Nabízíme

Udělej první krok a zaregistruj se u nás. 

Podívej se, koho právě hledáme

Načerpej nové informace

Zjisti, jaké jsou tvé silné stránky, a přijď se poradit o své kariéře. 

Odhal svou osobnost za pomocí psychotestů.

Přijímací proces

Abychom ti mohli najít vysněnou práci, chceme se o tobě nejdříve dozvědět co nejvíce. Vše začíná životopisem, nad kterým si popovídáme o tvých dosavadních pracovních zkušenostech. Zaměříme se na to, co hledáš. Ze schůzky odejdeš s doporučením šitým na míru: jak upravit životopis, kde a jak hledat práci.

Jakmile pro tebe budeme mít konkrétní pracovní příležitost, nabídneme ti ji. V případě, že se ti bude pozice líbit, podrobně si o ní popovídáme a zároveň se dozvíš i něco o sobě samém, díky psychodiagnostickým testům, které jsme vybrali a které korespondují s danou pozici. Představíme tě klientovi a poté už následuje pohovor přímo ve společnosti. Na ten tě také připravíme.

Tím ale naše spolupráce nekončí. Po pohovoru jsou pro nás důležité tvé dojmy. Tvoje případné otázky a požadavky zkonzultujeme s klientem. Jestli si plácnete, budeme zvědaví, jak se ti v novém zaměstnání daří a jak jsi spokojen.

Pozice pro absolventy

Mezi naše klienty patří jak rodinné firmy lokálního charakteru, tak velké nadnárodní korporace. Těm všem pomáháme vyhledat šikovné talenty, kteří chtějí uplatnit to, co se právě naučili ve školních lavicích. Firmy hledají právě takové, jako jsi ty - lidi s chutí získávat zkušenosti v oboru, hledající dlouhodobou spolupráci a růst.

Mezi pozice, na které hledáme absolventy nejčastěji, patří například: projektant, konstruktér, geotechnik, stavbyvedoucí, přípravář, rozpočtář, účetní, obchodní zástupce, projektový manažer, optometrista, optik a další.