Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

STRO
TECH

O nás

Jsme hrdou součástí koncernu American Axle & Manufacturing, Inc. (AAM) se sídlem v Detroitu v USA. AAM s více jak 90 pobočkami po celém světě se řadí mezi hlavní leadry celosvětového automobilového průmyslu.

V České republice působíme více jak 25 let v oslavanském regionu. Zabýváme se zde unikátní technologií lisováním kovů za studena a jejich následným obráběním na CNC strojích. V pobočkách v Oslavanech a nedalekém Zbýšově u Brna pracuje 500 zaměstnanců. Našimi zákazníky jsou například Porsche, BMW, Daimler, VW a další. V automobilovém průmyslu je důležitá kvalita výrobků, proto máme certifikace IATF 16949 : 2016 a ISO 14 001.

Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti v relativně malém kolektivu jednotlivých oddělení, ale s velkými výzvami od našeho amerického vedení a ve spolupráci se zahraničními kolegy, se kterými budeš často v kontaktu.

Nabízíme

Zázemí zahraniční společnosti

Malý kolektiv v ČR, ale velké výzvy ve spolupráci se zahraničními kolegy

Jazykové kurzy zdarma a další odborné vzdělávání

Řadu benefitů, vč. 13. platu, každoročního navyšování mezd,  společnenských a sportovních akcí, elektronických stravenek,volňásků na zápasy Komety, aj.

 

 

Požadujeme

Chuť učit se a stále se zlepšovat ve svém oboru

S vysokým nasazením přijímat pracovní výzvy

Komunikační jazykové znalosti angličtiny nebo němčiny a chuť druhý jazyk se doučit. Pro kolegy z oddělení kvality je to nezbytnost, pro kolegy z technického oddělení je nutná alespoň základní znalost a chuť se zdokonalovat.

 

Pozice pro absolventy

Inženýr kvality

Technolog

Nabízené programy

Stáže

Stipendijní program