NXP Semiconductors Czech Republic, s. r. o.

IT
TECH
PART-TIME
HAND

O nás

Společnost NXP Semiconductors je v ČR zastoupena vývojovými centry v Rožnově pod Radhoštěm a Brně. V moderních laboratořích pracuje mezinárodní tým více než 300 odborníků z oblastí Vision, SW Tools, Multicore, Motor Control, Security and Connectivity, Embedded Software, Operating Systems, Analog Products, Customer Support, Software Validation and Verification, Industrial Connectivity, Pricing a Marketing a v neposlední řadě zákaznické centrum spolu s technicko-obchodním oddělením.

Přestože jsme nadnárodní společností, nečekej u nás open-space, dress code ani přehnané formální chování. Jsme rádi, že pracujeme v přátelské náladě, kde vládne uvolněná pohoda, všichni si tykáme a pořád se něco děje. Zkrátka užíváme výhod velké firmy v kombinaci se skvělou atmosférou a kolegy, co se v oboru vyznají a nezkazí žádnou legraci.

Nabízíme

Nabízíme toho hodně a bonusy stále přibývají. Mezi standardy patří  pět týdnů dovolené, pružná pracovní doba, plně hrazené stravenky, podpora vzdělávání v odborných i soft-skills kurzech, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky zaměstnanců, sick days, příspěvky na pojištění,  fruit days.

Pak Tě třeba zaujmeme i 3D tiskárnou s volným využitím, v parném létě jsou u nás zmrzlinové dny a teambuildingy pořádáme pravidelně.
Je toho dost, pojď se k nám přesvědčit 😊

Požadujeme

Nehledáme jen technické dovednosti, hledáme nadšení pro věc, ochotu jít pořád dál a také věříme v sami sebe, naše projekty a přátelskou atmosféru – a Ty bys to měl mít stejně!

Přijímací proces

Zaujali jsme? Chceš se dozvědět víc a poznat nás blíž?
Přijímací proces je u nás svižný.
Pošli své CV a naše Míša z HR oddělení Tě kontaktuje a domluvíme pohovor s manažerem. Na setkání přines své projekty, očekávej technický rozhovor a možná i malý test, ale žádný stres, popovídáme si o Tvých očekáváních i o tom, co Ti můžeme nabídnout. Do několika dnů Tě budeme znovu kontaktovat, jak to všechno dopadlo -  a pak Tě rádi přivítáme mezi námi!

Doprovodné informace

Marek, který je s námi už od prvopočátku a to už je fakt hodně dlouho, tvrdí: „Práce mě pořád baví a má mi co dát, SW nástroje, které vyvíjíme v Brně pomáhají vytvářet aplikace pro NXP chipy snadno, rychle a přehledně, zkrátka je to práce, co mě nenechá zakrnět – jinak bych tu přece nebyl :-) „

 "Na NXP se mi nejvíce líbí, že nemám pocit, že bych pracoval v NXP. Spíše mám pocit, že pracuji pro NXP a to se mi snaží vyjít co nejvíce vstříc."  - student Dominik

 "Jeden z mála korporátov s uvoľnenými pravidlami. A to korporátov poznám dostatok!" – Rob

 "Přátelskou atmosféru nenahradíš! Je až k neuvěření, že v tolika lidech si s každým máš co říct a společné akce jsou prostě nejvíc!" - Lucka

...a co o nás říká náš nejčerstvěji nastoupivší absolvent Martin: "Dal jsem na doporučení a rozhodně jsem udělal dobře! Firma mě oslovila svým zaměřením, technicky mi pomáhá růst. A mražené rakytníkové kostky jsou fajn letní osvěžení!"

Pozice pro absolventy

Obecně se dá říct, že pro naše pobočky v Brně a Rožnově hledáme technické studenty a absolventy se zkušenostmi či zájmem v oblastech:

* Artificial intelligence & machine learning
* Web development
* Machine Learning
* Embedded software developement - C
* Embedded HW development
* Security, cryptography
* Communication interfaces
* Programming (Python, Ruby, Java...)

Přijď se pobavit k nám na stánek nebo rovnou pošli svůj životopis. Nemusíš se bát, u nás Tvoje CV nezapadne!

Nabízené programy

Přijímáme studenty, absolventy i ty zkušenější po celý rok.
Chápeme, jak je občas obtížné spojit praxi se studiem a našim pracujícím studentům se snažíme vyjít maximálně vstříct. Pomáháme se zpracováním bakalářek i diplomek, v létě nabízíme intenzivnější zapojení.