EUROVIA CS, a. s.

STAV
PART-TIME

O nás

Společnost EUROVIA CS patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České a Slovenské republice, pyšníme se více než 65letou historií a jsme jedničkou v oblasti dopravně inženýrského stavitelství. Svým zaměstnancům nabízíme zázemí silné nadnárodní společnosti a všem zákazníkům naopak regionální řešení. Stavíme na všestranných zkušenostech, špičkovém technologickém zázemí a na zodpovědném přístupu svých zaměstnanců, kteří jsou naším největším bohatstvím. Naším posláním je budovat moderní infrastrukturu, stát za významnými projekty v oblasti dopravního inženýrství a být neustále Na společné cestě.

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, jedničky na trhu v dopravním stavitelství
  • Práci na zajímavých projektech
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Mnoho zajímavých zaměstnaneckých benefitů, např. pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování, volnočasové poukázky, možnost nákupu firemních akcií, služební vozidlo, mobilní telefon a další

Přijímací proces

Všechny pracovní nabídky najdete na našich webových stránkách: http://www.eurovia.cz/cs/kariera

Průběh výběrového řízení se liší dle dané pozice.

Nabízené programy

Studentům VŠ nabízíme možnost spolupráce během studia s perspektivou přechodu do pracovního poměru, anebo letní brigády na některém z našich závodů. Mimo to nabízíme také podporu při psaní diplomových a závěrečných prací.