Flowmon Networks

IT
SERV
PART-TIME
HAND

O nás

Flowmon Networks pomáhá firmám spravovat a zabezpečovat jejich síťovou infrastrukturu prostřednictvím moderní technologie monitorování a analýzy chování počítačových sítí na bázi datových toků (NetFlow/IPFIX).

Díky řešení Flowmon získávají IT profesionálové po celém světě kontrolu nad síťovým provozem, zvyšují výkonnost aplikací a chrání své systémy před moderními kybernetickými hrozbami, které obchází tradiční zabezpečení. 

Díky vlastnímu vývoji a výzkumu, partnerství s univerzitami a světovými technologickými lídry, jakou jsou Cisco, IBM nebo Check Point, je Flowmon Networks jedna z nejrychleji rostoucích firem v odvětví. 

Nabízíme

Ve Flowmonu nabízíme především smysluplnou a nerutinní práci na zajímavém produktu s využitím moderních technologií. Naše firemní cíle jsou ambiciózní, proto hledáme odvážné zaměstnance, kteří se se svými úkoly statečně poperou. 

A proč by se ti u nás bude líbit? 

Ikdyž je nás už přes sto, stále zde vládne startupová atmosféra, která je na míle vzdálená korporátním praktikám - všichni si tykáme, oblékáme se tak, abychom se cítili hlavně pohodlně a čas od času pracujeme společně s našimi čtyřnohými mazlíčky. Začátek a konec pracovní doby si můžeme flexibilně přizpůsobit dle potřeby. Loni jsme se přestěhovali do nových moderních prostor v Brně-Žabovřeskách, které jsou velmi dobře dostupné MHD. Pokud si potřebuješ na chvíli odpočinout od práce a pročistit si hlavu, můžeš využít naši relaxační místnost s virtuální realitou, houpačkami, sedacími pytli a průlezkami. Především jsme ale pohodová parta lidí, kteří se všichni vzájemně znají a rádi se schází i mimopracovně.

 

Požadujeme

- nadšení pro věc

- týmového ducha - jsme mladý a energický kolektiv :-) 

- schopnost fungovat i samostatně, dotahovat věci do konce a přicházet s novými nápady

- angličtinu na komunikativní úrovni

- úrovneň odborných znalostí závisí na konkrétní pozici

Přijímací proces

Přijímací řízení ve Flowmonu není nijak zdlouhavé. Většinou začíná telefonátem HR Specialisty s uchazečem, pak následuje osobní setkání přímo s hiring managerem. Občas zasíláme domácí úkol k vypracování a sejdeme se ještě podruhé, není to však pravidlem. 

Pak už se uchazeč může těšit na výsledky a případné zaslání nabídky :-)

Aktuální seznam otevřených pozic nalezneš na našich kariérních stránkách www.flowmon.com/career

 

Pozice pro absolventy

- Tester

- QA Engineer 

- Documentation/Localization Engineer

- JavaScript Developer

- Technical Support