Profinit EU s.r.o.

IT
BANK
PART-TIME
HAND

O nás

Naši konzultanti se zabývají analýzou, návrhem a vývojem IT řešení. Většinou působí přímo u zákazníků. Právě schopnost a možnost pracovat na různých projektech je to, co je na práci v Profinitu unikátní. U nás je možné získat zkušenosti rychle a do hloubky. Koho láká jedna oblast, stane se v ní opravdovým expertem a rozvíjí dál naše kompetence. Nejsme korporace, kde hraje roli "politika" nebo tisíc pravidel a nařízení. Jsme z Prahy.

Čím se zabýváme:

Software Development - Vyvíjíme systémy a aplikace s využitím nejnovějších technologií a postupů. Používáme Java, .Net, Vaadin, React, Angular. Liferay a další.

Application Outsourcing - Spolehlivě a s minimálním rizikem přebíráme a ropzvíjíme existující systémy a aplikace. 

Enterprise Integration - Propojujeme systémy s využitím moderních integračních platforem jako je Informatica, Talend nebo IBM IIB. Do společnosti ČSOB leasing jsme dodali Enterprise Service Bus (ESB). 

Business Intelligence & DWH - Navrhujeme datové modely, budujeme datové sklady a nastavujeme systémy datové kvality.

Big Data & Data Science - Dodáme systémy pro ukládání a zpracování velkých dat. Vytváříme modely pro nalézání skrytých souvislostí a obchodních příležitostí. Používáme Hadoop, R, Spark, Kafka, IBM Big Insights, SPSS nebo Informatica Big Data Edition.

Nabízíme

Zaměstnání v přední softwarové firmě - Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru - Možnost práce na zkrácený úvazek - Prostor pro vlastní inovace a nápady - Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů  - Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou - 
Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci - Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)

Požadujeme

VŠ vzdělání (nebo probíhající studium) příslušného směru podle poptávané pozice.

Ochotu neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu

Znalost angličtiny.

Přijímací proces

S kandidáty jednáme vstřícně, korektně a především vždy otevřeně. Výběrový proces začíná analýzou došlých životopisů. Kandidáty, kteří splňují podmínky pro danou pozici, zveme do prvního kola pohovorů. Odpověď zasíláme samozřejmě i těm, kteří do prvního kola vybráni nebyli. Počet, forma a obsah pohovorů závisí na typu obsazované pozice.

Pozice pro absolventy

Data Scientist / Statistik / Data Mining Professional

Junior Consultant / JAVA Software Engineer

Junior DWH analytik/Datový analytik

Big Data Engineer

Integrační specialista

Nabízené programy

Každý náš specialista prochází programem Profinit Education, který zahrnuje interní i externí školení pokrývající business domény (např. bankovnictví, pojišťovnictví, telco, …), odborné technologie a nástroje, vybraná témata softwarového inženýrství i soft-skills (např. prezentační dovednosti, krizová komunikace, týmová spolupráce, ...).

Kromě toho v Profinitu máme odborné komunity na diskuzi témat technologických i disciplín softwarového inženýrství, knihovnu plnou odborné literatury na výše uvedená témata a naši kolegové a kolegyně se účastní odborných konferencích. V rámci programu lze získat i odborné certifikace nejen na technologie, ale např. i pro projektové řízení, architekturu atd.. Na odborném vzdělávání zároveň spolupracujeme s předními českými univerzitami, kde vyučujeme několik předmětů.