Innovative Sensor Technology, s. r. o.

STRO
TECH
HAND

O nás

Innovative Sensor Technology je s více než 25letými zkušenostmi jedním z vedoucích dodavatelů fyzikálních, chemických a biologických senzorů. Specializujeme se na vývoj a výrobu platinových a niklových RTD teplotních čidel, termických hmotnostních průtokových čidel, kapacitních čidel vlhkosti, čidel elektrické vodivosti a čidel biologických. Nad rámec vývoje a výroby standardních čidel nabízí náš vysoce kvalifikovaný technický tým poradenství a vývojové služby v oboru senzorové technologie.

Nabízíme

Zajímavou a tvůrčí práci, možnost osobního rozvoje a karierního růstu v prostředí prosperující nadnárodní společnosti, 13.mzdu, prémie, dny dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění , firemní zdravotní program, sick days a další benefity.

Požadujeme

Dobrá znalost svého oboru, ochota cestovat (Švýcarsko), ochota se dále vzdělávat. Cizí jazky (Angličtina nebo Němčina), odolnost vůči stresu, dochvilnost, otevřenost, pečlivost.

Přijímací proces

Skládá se z 2-3kolového výběrového řízení. Závěrečné kolo VŘ může být konáno přímo ve Švýcarsku u mateřské společnosti IST-AG.

Doprovodné informace

IST je rodinná firma. Dnes jsme již součástí Endress+Hauser Group, světového lídra v dodávkách měřících přístrojů a průmyslové automatizace. Naše výrobky se nacházejí na Zemi, její oběžné dráze i dále.

Pozice pro absolventy

Technolog:

https://www.ist-ag.com/cz/about-us/career/jobs/nabidka-prace-technolog

Nabízené programy

Jsme otevřeni pro jednání v případě individuálních zájemců.