Trenkwalder a.s.

HR
OBCH
STRO
TECH
ADMI
PART-TIME

O nás

Jsme personální agentura Trenkwalder a.s. a naším cílem je spojování lidí se společnostmi. V České republice jsme začali naše působení v roce 1991 jako agentura pro zajišťování chmelových brigád pod názvem KAPPA v Ostravě. V roce 2000 jsme s velkým úspěchem rozšířili naše působení v celé zemi a pokračovali jako akciová společnost KAPPA People. O 5 let později jsme se stali součástí rakouského koncernu Trenkwalder a pod tímto názvem působíme s našimi tradičními hodnotami až dodnes. Již přes 30 let jsme důvěryhodnou a zkušenou personální agenturou na trhu. V současnosti spojujeme 55.000 lidí s 15.000 podniky a působíme ve více než 250 pobočkách v 17 zemích. S naší pomocí máte možnost získat práci po jaké toužíte a firmy zase lidi, jaké potřebují.

Nabízíme

Konzultanti Trenkwalderu obsazují denně zajímavé pracovní pozice. Využijte našich kontaktů na řadu společností a vyberte si z naší nabídky práce přesně takovou pozici, která nejlépe odpovídá Vašim požadavkům a schopnostem. Nebo jednoduše nechte nás, abychom Vám našli perfektní práci. Pomůžeme Vám nejen s nalezením vhodného místa, ale i Vám poradíme, jak zapůsobit na výběrovém řízení a budeme při Vás až po nástup do nového zaměstnání.

Pozice pro absolventy

Veškeré aktuální pozice naleznete zde: https://cz.trenkwalder.com/pro-uchazece/nabidka-prace nebo se přijďte informovat osobně na náš stánek. 

Nabízené programy

Nabízíme i trainee programy a stáže u našich klientů.