Lundegaard, a.s.

IT
PART-TIME

O nás

Jsme konzultačně-technologická firma. Zjednodušujeme lidem život tím, že budujeme chytrá digitální řešení pro naše klienty. Pracujeme pro Monetu, Hello bank!, Cardif, T-Mobile, 3M a mnoho dalších firem. V Lundegaardu tvoříme prostředí, ve kterém se potkávají, navzájem inspirují a profesně rostou špičkoví odborníci. Odborníci a zároveň kamarádi – žijeme spolu!

Nabízíme

Máme v týmu kluky i holky s mnohaletými zkušenostmi, můžeš se od nich učit a pracovat s nimi na velkých projektech. Nehodíme tě do vody, pro nováčky máme připravený bootcamp, v rámci kterého se zapracuješ, zjistíš, jak to tu chodí a jak jsme zvyklí pracovat a taky si něco vyzkoušíš. Dostaneš se k frameworkům jako Spring, Hibernate a OSGi, aplikačním serverům Tomcat a JBoss a databázím PostgreSQL, MySQL a Oracle. Na front-endu budeš rozvíjet své znalosti v Reactu nebo Angularu.

Požadujeme

Umíš nebo se učíš Javu, znáš obecné základy vývoje webových Java aplikací? Umíš máš chuť se učit front-end (JavaScript)? Důležitá je pro nás samostatnost, ale taky zápal a nadšení pro věc. Hledáme prostě vývojářské nadšence.

Přijímací proces

Máš za sebou nějaký projekt, na Githubu zveřejněný nějaký kód? Pochlub se nám. Pak se potkáš s našimi zkušenými vývojáři, s těmi se pobavíš o svých zkušenostech v dané technologii a společně zjistíme, jestli bys do našeho týmu zapadnul.