Lundegaard, a.s.

IT
PART-TIME

O nás

Jsme vývojáři, projekťáci, konzultanti, testeři, analytici, uxáci, designéři. Děláme pro velké prestižní firmy, např. pro Monetu, Hello bank!, Cardif, 3M a mnoho dalších. Naším cílem je zjednodušovat lidem život tím, že pro tyto firmy budujeme chytré digitální služby.

Makáme na sobě, v Lundegaardu se můžeš hodně naučit od zkušených kolegů. Naše firemní kultura je otevřená a kamarádská, rádi spolu trávíme čas i mimo práci.

Je ti to blízké? Dej nám o sobě vědět, rádi se s tebou potkáme.

Nabízíme

Máme v týmu kluky i holky s mnohaletými zkušenostmi, můžeš se od nich učit a pracovat s nimi na velkých projektech. Nehodíme tě do vody, pro nováčky máme připravený bootcamp, v rámci kterého se zapracuješ, zjistíš, jak to tu chodí a jak jsme zvyklí pracovat a taky si něco vyzkoušíš. Dostaneš se k frameworkům jako Spring, Hibernate a OSGi, aplikačním serverům Tomcat a JBoss a databázím PostgreSQL, MySQL a Oracle. Na front-endu budeš rozvíjet své znalosti v Reactu nebo Angularu.

Požadujeme

Umíš nebo se učíš Javu, znáš obecné základy vývoje webových Java aplikací? Umíš, máš chuť se učit front-end (JavaScript)? Důležitá je pro nás samostatnost, ale taky zápal a nadšení pro věc. Hledáme prostě vývojářské nadšence.

Přijímací proces

Máš za sebou nějaký projekt, na Githubu zveřejněný nějaký kód? Pochlub se nám. Pak se potkáš s našimi zkušenými vývojáři, s těmi se pobavíš o svých zkušenostech v dané technologii a společně zjistíme, jestli bys do našeho týmu zapadnul.

Doprovodné informace

Proč pracovat v Lundegaardu?

Tvoje práce bude mít smysl 

Stavíme aplikace, jež využívají denně miliony uživatelů. Vyvíjíme projekty, které pomáhají lidem u nás i v zahraničí zlepšovat a zjednodušovat život. 

Pod svou práci se nebojíme podepsat 

Přijímáme osobní zodpovědnost, čistý kód, kvalita našich výstupů a byznys hodnota pro zákazníka je něco, za čím si stojíme. 

Tvoji dobrou práci vždy oceníme 

Nabízíme motivující platové podmínky a další výhody (odměny za celoroční práci aj.). 

Uč se od zkušených 

V týmu máme zkušené a pracovité seniory, kteří Ti rádi předají své zkušenosti a vědomosti. Sám uvidíš, že půl roku u nás Ti dá více než 10 let ve velké korporaci. 

Neustále se vzděláváme 

Interně pořádáme pravidelná školení či „mini přednášky“. Chodíme na externí kurzy a workshopy, dotujeme výuku angličtiny nebo němčiny. 

Stavíme na moderních technologiích 

Vyvíjíme zejména v Javě, případně v .NET, Node.js či PHP. Na front-endu využíváme moderních javascriptových frameworků React, Angular a Vue.js. 

Home office a „remote first“ 

Osobní setkání s kolegy nic nenahradí. Uznáváme ale přístup práce odkudkoliv, občas tedy můžeš pracovat z domova. Jsme otevřeni i různým formám part-time spolupráce. 

Příjemné pracovní prostředí 

U všech našich poboček dbáme na to, aby se zde lidem dobře pracovalo. Moderní a vzdušné prostory, technická vybavenost, open-space i možnost se schovat před ruchem na klidném místě. 

Zdraví a dobré jídlo 

Začínáme den společnými snídaněmi, odpoledne si občas zpestříme dobrotami, které zajišťuje náš starostlivý back-office. Pravidelně organizujeme relaxační masáže a lekce jógy.  

Spolu i mimo práci 

V Lunde hodně sportujeme, účastníme se závodů, pořádáme sportovní výzvy, chodíme si zalézt na stěnu nebo pinknout beďas. Anebo si prostě dáme po práci pivko a pokecáme. 

Pozice pro absolventy

  • Java Developer
  • JavaScript Developer