TDK Electronics s.r.o.

CHEM
STRO
TECH

O nás

TDK Electronics s.r.o.je významný výrobce feritových jader a keramických pozistorů. Společně s dalšími divizemi, které jsou rozmístěny na kontinentech Evropa, Asie a Amerika tvoří součást nadnárodní skupiny TDK.

Vyrábíme elektronické součástky, které se nacházejí téměř ve všech elektrických a elektronických zařízeních kolem nás. Mají zásadní význam pro zajištění spolehlivého napájení, zpracování elektrických signálů a chrání obvody před selháním a poruchou.

Divize MAG (Magnetics Business Group) vyrábí feritová jádra a její vedení sídlí v německém Heidenheimu. Feritová jádra se využívají jako součástky zdrojů elektrického napětí (transformátory), výkonových měničů pro solární, lékařskou a dopravní techniku, v telekomunikačním průmyslu, v přístrojích a zařízeních k měření spotřeby elektrického proudu, také k bezdrátovému přenosu energie. 

Divize PPD (Piezo and Protection Devices Business Group) se zabývá výrobou keramických pozistorů a má sídlo v rakouském Deutschlandsbergu. Keramické pozistory nacházejí uplatnění jako vyhřívače sedaček automobilů, teplotní senzory, senzory hladiny kapaliny, přepěťová ochrana, v parkovacích senzorech a nově i v elektroautomobilech.

Ve výrobním programu je přibližně 4000 druhů feritů a 1000 druhů pozistorů. Výrobky procházejí těmito výrobními procesy: lisování • výpal • řezání • broušení • povlakování • naprašování • kontrola • balení.

Nabízíme

* zaškolovací program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta

* práci v atraktivním rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti

* práci v mladém kolektivu

* šanci spolupracovat na mezinárodních projektech implementujících nové technologie

* spolupráci s kolegy a týmy ze zahraničí

* dovolenou 25 dnů

* kurzy angličtiny zdarma

* multiSport kartu za 400 Kč/měsíc

* neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc

* příspěvek na penzijko 300 – 1 100 Kč/měsíc

* bezúročné půjčky na bydlení 50 000 Kč

* odměny pro dárce krve 500 – 3 500 Kč

* očkování proti chřipce zdarma

* podporu studia a zvyšování kvalifikace při práci

* přispíváme na fotbal, futsal, tenis a jógu s kolegy po práci

* odměnu za zlepšovací návrhy nejen ve výrobě

a vymýšlíme spoustu akcí, výletů a sportovního vyžití pro vaši rodinu.

Požadujeme

* vysokoškolské vzdělání

* znalost anglického jazyka

* drive a proaktivní přístup

* logické myšlení, flexibilitu

* chuť měnit "zajeté pořádky"

* pokročilou znalost sady MS Office

Přijímací proces

Předvýběr uchazečů na základě zaslaných CV

1.kolo - pohovor se zástupcem HR a vedoucím pracovníkem

2.kolo - pohovor s ředitelem divize

V případě zájmu, zaslání oficiální nabídky práce.

Doprovodné informace

Původní název TDK vznikl z japonských slov Tokyo Denki Kagaku a znamená v překladu Tokijská elektronika a chemikálie. Společnost TDK bude i nadále využívat svých technologických možností, aby každodenní život obohatila o věci dříve nemožné.

Pozice pro absolventy

Procesní technik automotive

Procesní a databázový analytik

 

Nabízené programy

MENTORING - jedná se o placenou praxi pro studenty 4. a 5. ročníku technických vysokých škol. Náplní je doprovázení mentora při každodenní práci, účast na jednáních, aktivní zapojení do projektů, delegování práce mentorem a další. Mentorem může být vedoucí pracovník, nebo specialista na danou problematiku. Časový rozsah je po domluvě s mentorem (min. 1x týdně 8h) a odměna dle hodin odpracovaných ve firmě.

CHALLENGE YOURSELF - jedná se o vypracování a realizaci konrétního zadaného projektu, přičemž 1 nebo více studentů obdrží zadání projektu (reálný problém, téma) které vypracovávají. Docházka do firmy je variabilní dle domluvy s vedoucím a dle potřeby projektu, stejně tak časová náročnost. Odměna po dokončení projektu a vyhodnocení efektivity až do výše 30.000,- Kč.

ZPRACOVÁNÍ ZÁVĚREČNÝCH PRACÍ - po dohodě lze ve firmě zpracovávat záverečné práce. Mimo témata vypsaná firmou je možné dohodnout i spolupráci na tématech, která mají zvolená studenti, v případě, že se týkají oblastí, které jsou s firmou spojené.