ICZ a.s.

IT
TECH
PART-TIME

O nás

ICZ a.s. se sídlem v Praze a pobočkami v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Opavě a Třebíči je součástí Skupiny ICZ s 570 zaměstnanci.

Jsme významným dodavatelem informačních systémů a řešení pro naše zákazníky. Naše řešení pomáhají téměř ve všech oblastech lidské činnosti – veřejné správě, zdravotnictví, obraně, telekomunikacích, financích, logistice, průmyslu a službách. Nabízíme služby od odborných konzultací až po komplexní dodávky informačních systémů včetně převzetí sítě do svěřené správy. V našich řešeních klademe vysoký důraz na maximální bezpečnost a využití nejmodernějších technologií.

Nabízíme

Studentům a absolventům vysokých škol nabízí Skupina ICZ možnost spolupráce v rámci programu Stáží. Během Stáže se setkáte se špičkovými profesionály z oboru a získáte zajímavé zkušenosti na reálných a mnohdy unikátních projektech. Další možností je spolupráce na částečný úvazek na konkrétní pracovní pozici. V ICZ Vás čeká přátelské a rodinné prostředí postavené na vzájemné důvěře, další rozvoj a odborný růst, možnost odborných certifikací ve spolupráci s partnery jako Cisco Systems, IBM, Microsoft, Check Point a další.

Doprovodné informace

Podívejte se, jak to u nás vypadá a čemu se právě věnujeme. Najdete nás na LinkeInu, Facebooku a Proudly!

Pozice pro absolventy

Seznam našich aktuálních pozic a více informací o nich najdete na www.icz.jobs.cz.

Nabízené programy

Hledáme ty, pro které zkušenost a praxe není povinnost, ale chtějí na sobě pracovat, něco se naučit a mají rádi výzvy.

Nejčastěji otevíráme program Stáží pro tyto pozice:

  • Programátor – Vývojář (JAVA nebo .NET)
  • Projektový manažer
  • IT Konzultant

Pokud máte pocit, že jste mezi pozicemi nenašli ideální stáž pro Vás, ale přesto Vás naše společnost zaujala, nevadí. Napište nám na hr@i.cz a zkusíme spolu vymyslet společnou cestu.