IG Watteeuw ČR, s.r.o.

STRO
TECH

O nás

Jsme mezinárodní strojírenská společnost s více než dvacetiletou tradicí a téměř 300 zaměstnanci v Brně. Vyrábíme převodovky pro vlakové soupravy a lokomotivy, ale také pro metra, tramvaje nebo lanovky. Vlaky s našimi převodovkami jezdí po celém světě, od Číny po Ameriku. Ve svém oboru se řadíme do top4. Mezi naše zákazníky patří velké firmy jako Bombardier, Siemes nebo Alstom.

Nabízíme

Pracovní doba je u nás v rozumné míře flexibilní a snažíme se navzájem si vycházet vstříc. Prostředí kanceláří hodnotí zaměstnanci jako příjemné. Také výrobní hala je přehledně uspořádaná a čistá. Nabízíme standardní benefity jako stravenkovou kartu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění 1500Kč, 2 dny sickday, podporu sportovních aktivit, odpočinkové místnosti, jídelnu aj.

Doprovodné informace

Naše divize BMT Drive Solutions působí kromě Rail také v Automotive a Industry sektoru. Mimo České republiky se nachází naše závody v Belgii, Německu, Rumunsku, Číně, Indii, USA i Mexiku.
Přesto jsme kulturou spíše rodinná firma než korporát. S kolegy se známe osobně a utužujeme vztahy i mimo firmu. Pracovní záležitosti řešíme spíše napřímo, než přes email. Procesy nepřejímáme ze skupiny, ale často je sami tvoříme, a to lokální i globální. To vytváří prostor pro kreativitu a osobní zodpovědnost. Zároveň si vážíme hlasu lidu v podobě silné odborové organizace, která dává vedení zdravou konfrontaci.

Pozice pro absolventy

Volné pozice inzerujeme na portálu jobs.cz.
Do budoucna připravujeme kariérní sekci i na našich webových stránkách www.bmtdrivesolutions.com