Barclays Execution Services Ltd.

IT
PART-TIME
HAND

O nás

Barclays je se svou 326 letou tradicí jednou z největších bankovních společností na světě a zaměstnává globálně přes 120 tisíc lidí. V průběhu let jsme přišli s mnoha revolučními myšlenkami, které změnily způsob přemýšlení lidí o svých financí; ať už to byla první kreditní karta vydaná ve Velké Británii nebo první bankomat, vždy jsme se snažili posunout bankovní sektor o kus dál.

Pražská kancelář je součástí Provoznětechnologické divize a děláme vše proto, aby zůstala na jejím vrcholu. Samotná technologie však není to nejdůležitější. Podstatný pro nás je i způsob, jak zkvalitnit poskytované služby našim zákazníkům a zároveň take usnadnit život našim zaměstnancům.

Od roku 2008 je Pražské Technologické centrum naším strategickým místem pro vývoj, testování a správu aplikací a slouží především divizi Investičního bankovnictví.

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba
Technické, Soft skillové a Finanční školení
Medicover- privátní zdravotní péče
5 týdnů dovolené
60 sick days
Možnost práce z domova a také vzdáleně
Interní mobility program
Multikulturní prostředí
Work-life balance

Požadujeme

Mněl bys mít komunikativní znalost anglického jazyka a alespoň jednoho z programovacího jazyka: .NET, Java, C++.

Unás dostaneš šanci pokud jsi expert na technologie: F#, Hadoop, Kafka, Javascript, Spring, Kotlin, Scala, Docker, Python, SQL.

Rádí bychom byly, abys neměl obtíže se zapojit do medzinárodního týmu a s kolegy i virtuálne komunikovat.

Přijímací proces

Jako kandidát projdeš 2-3 koly. První kolo je technické po telefonu, Druhé kolo je osobní s budoucím manažerem. V nekterých připadech múžeš být požádán o participaci na třetím kole, kde se setkáš s týmem osobně, nebo zahraničním manažerem po telefonu.

Pozice pro absolventy

Náš Early Careers program má za cíl podporovat a školit absolventy z technologických oborů a plně je připravit pro práci, která utváří zítřek pro zákazníky, klienty, naše podniky, a jejich kariéry. Chceme dát studentům příležitost pracovat na reálných projektech, které mohou zlepšit životy milionů našich zákazníků, klientů a kolegů. Touto spoluprácí získají studenti a absolventy neocenitelnou znalost v odvětví a zdokonalí si i své technické dovednosti.

Nabízené programy

Part Time Coder program:

https://joinus.barclays/eme/internships/technology-part-time-coder/

Full time pozice