BOSCH ČESKÁ REPUBLIKA

IT
EKON
STRO
PART-TIME

O nás

Bosch je globální značka. Naše výrobky a naše řešení se používají na všech kontinentech. Znamená to, že jsme schopni se přizpůsobit místním potřebám — bez toho, že bychom ztratili kontext, celkový obraz situace nebo problému. Buďte součástí naší mezinárodní sítě a využijte výhod rozmanitosti příležitostí, které nabízí celosvětový zaměstnavatel.

Nabízíme

Přes 130 let měníme svět technologií a služeb. Podporujeme inovace, které zlepšují kvalitu života a šetří zdroje. Povzbuzujeme naše pracovníky, aby byli sami sebou. Hledáme work-life balance, protože je zásadní pro spokojenost v práci. Naše aktivity jsou tak rozmanité, jako naše lokality.

Přijímací proces

Výběrová řízení se liší pozici od pozice, ale můžete se těšit na první kontakt, osobní pohovor, případně i A/C nebo jinou zajímavou aktivitu.

Pozice pro absolventy

Hledáme mladé, talentované odborníky z oblasti strojírenství, elektro, IT i ekonomie. Ať už se jedná o konstruktéry, materiálové inženýry, kvalitáře, elektrotechniky, logistiky IT specialisty nebo ekonomy, každý si u nás své místo najde!

Nabízené programy

Junior Managers Program, který je určen pro čerstvé absolventy i juniorní uchazeče a má za cíl přinést novou krev do vedoucích pozic.

Graduate Specialist Program, zaměřený na čerstvé absolventy, které zajímá více kariéra specialisty, odborníka ve svém oboru.