ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

IT
STRO
TECH

O nás

Společnost Škoda Transportation je v oboru dopravního strojírenství tradiční českou firmou se silným postavením na domácím i světovém trhu. Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda. S jejími výrobky se lidé setkávají již více než sto padesát let.

Mateřská společnost Škoda Transportation a její dceřiné firmy se cíleně zaměřují na obor dopravního strojírenství. Mezi klíčové výrobky patří nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, metro, příměstské vlakové jednotky, trolejbusy, ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy.

Nabízíme

Jestli oceníš rychlý kariérní růst, pestrou pracovní náplň a práci pod úspěšnou českou firmou, tak se Ti u nás bude líbit.

Požadujeme

U nás se cení především zájem o obor, nadšení a chuť se naučit něco nového. A pokud k tomu budeš umět nějaký světový jazyk, budeme jen rádi.

Přijímací proces

Nepotrpíme si na formality. Pošli nám svůj životopis, dáme si schůzku a vše to spolu probereme, třeba u kávy.

Pozice pro absolventy

KONSTRUKTÉR JUNIOR - KONSTRUKCE ELEKTRICKÁ
KONSTRUKTÉR JUNIOR - MECHANICKÁ KONSTRUKCE
PROJEKTANT JUNIOR - ELEKTRICKÉ PROJEKTY
PROJEKTANT JUNIOR - MECHANICKÉ PROJEKTY
SAFETY SPECIALISTA
VÝVOJÁŘ/PROGRAMÁTOR APLIKAČNÍHO SOFTWARE - EMBEDDED
PROGRAMÁTOR/KA DATABÁZOVÝCH A VIZUALIZAČNÍCH APLIKACÍ

Nabízené programy

Nabízíme Trainee Program, který je vhodný pro studenty navazujícího magisterského studia. Je koncipován na dobu 10ti měsíců a velkou předností je, že se student od začátku podílí na reálných projektech a je součástí realizačního týmu.