Česká národní banka

IT
EKON
PRAV
BANK
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

ČNB pečuje o cenovou a finanční stabilitu, dbá na bezpečné fungování finančního systému v ČR, vydává bankovky a mince, řídí peněžní oběh a vykonává dohled nad subjekty působícími na finančním trhu. Česká národní banka patří mezi nejprestižnější zaměstnavatele v České republice. Získáte u nás stabilní zaměstnání a jedinečnou možnost profesního i odborného rozvoje. Erudice, profesionality a loajality si ceníme. O tom svědčí i relativně nízká, pouze 6 % fluktuace našich zaměstnanců. Věděli jste například, že než byl Tomáš Holub jmenován členem bankovní rady, pracoval předtím už 18 let v ČNB?

Nabízíme

Systém cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní jídelna a kantýna, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odborná školení a jazykové kurzy, mezinárodní semináře a stáže, nadstandardní zdravotní péče, výměnné zahraniční rekreace, kulturní a společenské akce, sportovní kluby, sportovní a relaxační centrum.

Požadujeme

Maturita, výuční list, vysokoškolské vzdělání 1. i 2. stupně dle obsazované pozice, znalost cizího jazyka, softwaru a hardwaru dle obsazované pozice. 

Přijímací proces

Zašlete nám svůj životopis s poznámkou, o jakou pozici máte zájem, a my se Vám v průběhu několika dní ozveme. Ty z vás, pro které najdeme vhodné uplatnění, si pak pozveme na osobní setkání :)

Pozice pro absolventy

Právník, Ekonom, Analytik, Vývojář IT.