►Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

EKON
IT
TECH
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační sít pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

Nabízíme

Velmi zajímavou práci pro největší českou telekomunikační společnosti, která je součástí skupiny PPF.

Nabízíme pozice na HPP, ale i na dohodu o pracovní činnosti s flexibilní pracovní dobou a pochopením pro plnění studijních povinností.

Důležitý je pro nás přátelský a kolegiální kolektiv.

Několikrát ročně pořádáme firemní akce, kde máte možnost se potkat se svými kolegy u piva :).

...a k tomu férové platové ohodnocení a další zajímavé zaměstnanecké výhody a benefity.

Požadujeme

Hledáme absolventy, ale i studenty 4. a 5. ročníků vysokých škol s nadšením do práce, kteří se nebojí mít vlastní názor. Pokud máte analytické myšlení a jste technicky založený/á dejte nám o sobě vědět. 

Přijímací proces

Snažíme se být rychlí a efektivní. Ze zaslaných životopisů vybereme nejvhodnější uchazeče, které kontaktujeme a pozveme na pohovor. Podle typu pozice můžete absolvovat 1-2 pohovory.

Doprovodné informace

podívejte se na naše kariérní stránky https://www.cetin.cz/ a pokud vás některá z našich nabídek zaujme, neváhejte nás kontaktovat na hr@cetin.cz.

Nabízené programy

Nabízíme vám účast v programu Internship pro studenty vysokých škol. Především 3. a 4.ročníků nejen technických oborů. Pokud se vám u nás bude líbit, je možné, že se po ukončení programu můžete stát naším kmenovým zaměstnancem.

Kontakt►Česká telekomunikační infrastruktura a.s.
Olšanská 2681/6
Praha 3 , Česká republika