Amazon Logistic Prague s.r.o.

HR
OBCH
STRO
TECH
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Inovujeme svět jménem našich zákazníků. Jsme společnost, která se řídí čtyřmi základními principy: důraz na zákazníka raději než na konkurenci; záliba v inovacích; příslib funkční a provozní dokonalosti; přemýšlení v dlouhodobém horizontu. Tato filozofie se odráží na všem, co děláme - od technologií, které vytváříme, po nové obchodní modely, které rozvíjíme a díky kterým rosteme. Především se ale zaměřujeme na neustálé zlepšování zákaznického prožitku. Pracovní prostředí ve společnosti je dynamické a neustále se rozvíjí,  inovace jsou součástí DNA naší společnosti.

Nabízíme

Očekáváme, že uděláte něco navíc, ale také se ujistíme, že budete dobře odměněni. Stejně jako dobré finanční a osobní ohodnocení, nabízíme celou řadu dalších výhod.


Amazon se neustále vyvíjí a je místem, kde se motivaným zaměstnancům daří, pokud jejich zodpovědnost vede ke smysluplným výsledkům.


Je to tak jednoduché jako je naše heslo: "WORK HARD, HAVE FUN, MAKE HISTORY."

 

Požadujeme

Jsme společnost plná inovátorů a průkopníků.

Každý den u nás přináší nové možnosti. Neustále objevujeme a vytváříme nové věci nebo zjednodušujeme stávající procesy. Tím usnadňujeme život desítkám milionů lidí.

Naše zaměstnance baví pocit skutečné zodpovědnosti za svou práci.
Noví zaměstnanci mohou očekávat, že budou řídit projekty od prvního pracovního dne.

 

 

 

 

Přijímací proces

V prním kole vás bude čekat telefonický pohovor, po jehož uspěšném absolvování následuje tzv. panelový pohovor (obojí zaměřeno na naše firemní hodnoty a vaše předešlé zkušenosti)

Doprovodné informace

V našich kancelářích a logistických centrech máme otevřené pozice jak pro stážisty, absolventy tak i zkušené manažery v různých oblastech (jako např. Lidské zdroje, Inženýrství, Logistika atd.)

Pozice pro absolventy

Pokud vás naše firma zaujala a chcete se dozvědět více o našich volných pracovních pozicích, podívejte se na naše webové stránky: amazon.jobs #EUInternhiring #AmazonGradsPioneer

 

 

Nabízené programy

Pravidelně nabízíme stáže pro studenty oblasti Logistiky a Lidských zdrojů, ale také dalších odvětvích jako IT Management, Procurement & Purchasing atd.
Pro větší přehled sledujte naše webové stránky: amazon.job a hashtag #EUInternhiring, #AmazonGradsPioneer

Kontakt

Leona Frydecka

frydecka@amazon.cz

Amazon Logistic Prague s.r.o.