Česká spořitelna, a. s.

EKON
IT
OBCH
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Velká banka, velké možnosti.

Nabízíme

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů,školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Požadujeme

Hledáme studenty a absolventy s chutí do práce, kteří se řídí heslem heslem: “Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“. Velmi důležitá je pro nás touha na sobě pracovat a chuť učit se novým věcem. Od uchazečů očekáváme, že budou mít vysokoškolské vzdělání a budou aktivně ovládat anglický jazyk. Vysoké pracovní nasazení je vždy výhodou.

Přijímací proces

Přijímací proces se liší dle specifik konkrétního pracovního místa. Obecně při výběru uchazečů využíváme následující metody: Osobní pohovory, assessment centra, případové studie, a například i video interview.

Doprovodné informace

Přehled aktuálně volných pracovních míst v rámci České spořitelny naleznete na velkemoznosti.cz

Pozice pro absolventy

Bankovní poradce

Java developer

Junior analytik

Junior relationship manager 

Obchodní podpora korporátních bankéřů

Osobní bankéř

Telefonní bankéř

Specialista risk managementu

Nabízené programy

Každý rok hledáme ty nejvhodnější absolventy vysokých škol pro nás unikátní Absolventský program. Účastníci získají během jednoho roku nadstandardní rozvoj a vzdělání, ušité přímo na míru každému jedinci. Během této doby poznají, jak funguje největší česká banka a mimo svou pracovní pozici budou společně pracovat na projektu, který ovlivní způsob bankovnictví České spořitelny.

Kontakt

Josef Jankovský
+420 603 250 296
jjankovsky@csas.cz

Česká spořitelna, a. s.
Budějovická 1912/64b
Praha , Česká republika