Člověk v tísni

EKON
HR
BANK
ADMI
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Organizace Člověk v tísni je jednou z největších neziskových organizací v regionu střední a východní Evropy působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. Humanitární a rozvojová sekce společnosti Člověk v tísni působí ve 20 zemích světa a na humanitární a rozvojovou pomoc byl v roce 2016 obrat více než 1,5 miliardy korun. Pomáháme lidem v nouzi, a to jak ve válečných krizích nebo v oblastech zasažených přírodními katastrofami, tak i v místech, kde se lidé bez podpory jen těžko dostanou ze začarovaného kruhu chudoby. 

Nabízíme

Studentům a absolventům nabízíme různé možnosti získání praxe i pracovního uplatnění. Nabízíme jak neplacné stáže, díky kterým mohou studenti nahlédnout do fungování největší neziskové organizace a získat pracovní zkušenosti potřebné pro uplatnění na pracovní trhu, tak různě seniorní pracovní pozice.

Absolventům nabízíme pracovní pozice v oblasti finančního řízení projketů, účetnictví a controllingu, compliance či auditech. Dále potom v oblasti podpory a řízení rozvojových a humanitárních projektů, ale i lidských zdrojů(HR).

 

Požadujeme

  • motivaci a chuť pracovat v neziskové organizaci
  • zájem o rozvojovou a humanitární pomoc
  • výborná znalost anglického jazyka nutností, další jazyky (ruština/francouzština/portugalština/arabština) výhodou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, proaktivita, analytické myšlení
  • ochotu cestovat
  • ochotu učit se a rozvíjet 
  • výhodou zkušenost s rozpočty a projektovým účetnictvím
  • výhodou zkušenost/znalost projektového řízení 

Přijímací proces

Uchazeči o pracovní pozice můžou reagovat přímo na konkrétní inzeráty na našich internetových stránkách: https://www.clovekvtisni.cz/kariera nebo zaslat svůj životopis a motivační dopis do formuláře volných míst.

Výběrové řízení obsahuje vždy minimálně 2 kola osobních pohovorů, podle seniority pozice také vypracování praktického a osobnostního testu a ověření referencí. 

Doprovodné informace

Každoročně realizujeme projekty v objemu několika stovek miliónů korun pro statisíce lidí, kteří se narodili na méně šťastných místech této planety.

 

Pozice pro absolventy

Accounting Controller Junior - controlling a podpora účetnictví, mentoring kolegů na misích.

Support Desk Officer - podpora fungování misí. 

Finance Desk Officer Junior - podpora finančního řízení misí.

Nabízené programy

Studentům nabízíme možnosti absolvování stáží v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, financí, HR či mediální komunikaci. Stáže (nejsou finančně ohodnocené) probíhají na naší pražské centrále v rozmezí 8 - 14 hodin týdně po dobu několika měsíců. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, která může pokračovat pracovním uplatněním. 

Kontakt

Zuzana Dvořáková
721821565
zuzana.dvorakova@clovekvtisni.cz

Člověk v tísni
Šafaříkova 635/24
Praha , Česká Republika