CYRRUS, a.s.

EKON
OBCH
SERV
BANK
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Společnost CYRRUS je největším obchodníkem strukturovaných produktů a patří mezi nejprestižnější makléřské společnosti v ČR. Za 19 let na trhu se stal CYRRUS držitelem několika ocenění. Aktuálně spravuje investiční portfolia klientů v celkovém objemu přesahujícím 20 miliard Kč. Centrála společnosti je v Brně (pobočky v Praze, Zlíně, Ostravě a Plzni). V současnosti u nás pracuje přibližně 130 zaměstnanců.

Nabízíme

Nabízíme:

  • Nadstandardních 25 dní dovolené pro všechny a po 5 letech s každým dalším rokem u nás, jeden den dovolené navíc.
  • Příspěvek na bydlení pro mimopražské – Změňte životní styl a přestěhujte se do víru velkoměsta. Přispějeme vám do začátku na bydlení v Praze dle vlastního výběru.

  • Zvyšování kvalifikace a systém školení – Investujeme do vzdělávání našich lidí. Čeká vás systém školení, který svým rozsahem nemá v naší branži obdoby.

  • Kurzy angličtiny, multisport karta, firemní telefonní tarify, teambuildingy, firemní párty...

Požadujeme

Od každého uchazeče požadujeme především zapálení a zájem o práci. Co neumíte to Vás naučíme. Na každou pozici probíhá zapracování formou školení. Práce s PC je samozřejmostí. Obchodní předpoklady, vysoká míra komunikativnosti a reprezentativní vystupování musí být Vaší předností.

Přijímací proces

Prvotním krokem, který je potřeba udělat, je poslat své CV. Na základě Vámi zaslaného CV budete zařazeni do VŘ na danou pozici. VŘ probíhá v několika kolech podle druhu a náročnosti pozice. Je potřeba zjistit jestli jste dostatečně komunikativní či máte dostatečné odborné znalosti pro Vámi požadovanou pozici. VŘ mohou být formou pohovoru nebo můžeme Vaše shopnosti otestovat.

Doprovodné informace

www.cyrrus.cz/kariera

Pozice pro absolventy

Našimi prioritními pracovními pozicemi pro absolventy jsou Trainee programy pro budoucí burzovní makléře. Další pozice vhodné pro absolventy jsou analytik junior a pracovník/pracovnice back office.

Nabízené programy

Společnost má vyvinutý vysoce propracovaný stážový i trainee program pro absolventy škol bez praxe. Stáže probíhají především v našem analytickém oddělení. Trainee programy v obchodním oddělení.

Kontakt

Lucie Prokešová

kariera@cyrrus.cz

CYRRUS, a.s.
Veveří 111
Brno , Česká republika