Fond dalšího vzdělávání - Cesta pro mladé

EKON
IT
HR
STAV
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Cesta pro mladé realizuje stáže přímo ve firmách v ČR. Propojuje tak studenty a firmy, které chtějí předat zkušenosti mladým lidem. Stáže mohou probíhat nejen ve firmách, ale také u OSVČ, ve veřejném nebo neziskovém sektoru. Studenti mohou stáž absolvovat na jedné ze 144 pozic od účetní, přes finančního referenta, specialistu marketingu nebo personalistu až po grafika.

 

Nabízíme

Díky stáži studenti získají praxi, cenné kontakty, zkušenosti a možná i příslib zaměstnání. Po celou dobu stáže jim své vědomosti bude předávat zkušený pracovník – mentor. V rámci stáže mají studenti zdarma e-learningový kurz měkkých kompetencí a individuální poradenství v oblasti kariérního rozvoje.

Požadujeme

Do projektu Cesta pro mladé se mohou zapojit studenti posledních čtyř semestrů vysoké školy (bakalářského i magisterského studia) nebo vyšší odborné školy, žáci posledního ročníku střední školy nebo studenti jednoletých jazykových škol. Aktuální nabídku stáží studenti uvidí po nezávazné registraci na webu cestapromlade.cz. Po dohodě se školou si mohou nechat stáž uznat jako povinnou praxi.

Doprovodné informace

Projekt Cesta pro mladé realizuje Fond dalšího vzdělávání, státní příspěvková organizace MPSV. Je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

 

Kontakt

Cesta pro mladé
+420 777 492 495
info@cestapromlade.cz

Fond dalšího vzdělávání - Cesta pro mladé
Na Maninách 876/7
Praha 7 , Česká republika