HARTMANN - RICO a.s.

EKON
IT
OBCH
TECH
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Jsme nejznámějším výrobcem a distributorem zdravotnického materiálu a hygienických výrobků v České republice. Jsme součástí skupiny HARTMANN GROUP, naše výrobky lidem usnadňují péči o zdraví ve více než 100 zemích po celém světě. Máme za sebou téměř 200 let zkušeností v oblasti péče o zdraví. V České republice v současnosti zaměstnáváme více než 1 600 zaměstnanců a působíme zde již 25 let. V současné době nabízíme pracovní pozice v Brně, Veverské Bítýšce, Havlíčkově Brodu a Chvalkovicích.

Nabízíme

· Smysluplnou práci ve společnosti, která nabízí produkty přispívající ke zdraví a pozitivní změně v životech lidí na celém světě
· Stabilní zaměstnání i do budoucnosti
· Jistý výdělek za dobře odvedenou práci
· Příjemné pracovní prostředí
· Jasná pravidla pro vaši práci
· Komplexní zaškolení a individuální vzdělávání
· Možnost kariérního růstu
· Firemní výrobky za zvýhodněné ceny
· Firemní benefity (příspěvek do kafeterie, na dopravu, na penzijní připojištění, stravování)
· 5 týdnů dovolené

Požadujeme

Jsme globální společnost, která nabízí příležitost v mnoha odvětvích – obchod, marketing, logistika, finance, IT, personalistika, výroba, plánování, kvalita, nákup.
Všechny pozice spojuje chuť učit se novým věcem, vzdělávat se, pracovat na sobě, komunikovat se zaměřením na cíl, profesionalita.
Je pro vás důležité, aby za lidmi byly vidět výsledky a přitom bylo ve firmě dobré klima? Dokážete samostatně pracovat a jít za cíli, které si stanovíte? Jste připraveni jít s námi o krok dál pro zdraví?

Přijímací proces

Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti na plný či částečný úvazek, jako brigádník či stážista, navštivte na našich stránkách www.hartmann.cz sekci Kariéra nebo zašlete svůj životopis na adresu: spoluprace@hartmann.info

Doprovodné informace

Nabízíme práci v mezinárodní společnosti, která má skvělé výsledky, schopný tým lidí a spravedlivé odměňování. Zaměřujeme se na výsledek a dokážeme ocenit dobře odvedenou práci a odvahu čelit výzvám.

Pozice pro absolventy

- trainee pozice

- juniorské pozice

- specialistické pozice

Nabízené programy

Nabízíme jednou ročně trainee program, dále stáže a diplomová témata.

Kontakt

Nicol Cupáková
549456203
spoluprace@hartmann.info

HARTMANN - RICO a.s.