KAJOT

IT
TECH
SERV
ADMI
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Přinášíme zábavu ze hry už od roku 1996. Vyvíjíme, vyrábíme a provozujeme videoloterijní systémy VLT, výherní hrací přístroje VHP, internetové hry pro online casina. Provozujeme širokou síť heren, casin a pokerových klubů. Naše produkty a služby najdete v řadě zemí Evropy, Africe i Asii. Máme vlastní vývojové a výrobní centrum, tým grafiků a programátorů. Naším cílem je být kvalitním partnerem a dodavatelem komplexních řešení v oblasti zábavního a herního průmyslu. Soustředíme se na požadavky našich zákazníků, sledujeme světové trendy a aplikujeme je do našich produktů.

Nabízíme

Jsme neformální společnost. Práce je pro nás hrou, work-life balance samozřejmostí. Vládne u nás přátelská atmosféra a naši lidé u nás rostou se svými projekty. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a kvalitním vybavením. Pro zaměstnance máme širokou škálu benefitů (občerstvení na pracovišti, dodatková dovolená, sick day, relax room).  Pořádáme pravidelné challenge, scházíme se i mimopracovně. Nabízíme uplatnění pro studenty, absolventy i zkušené matadory. Jsme otevřeni spolupráci na zkrácené úvazky.

Požadujeme

Hledáme nadšence a srdcaře, které bude práce v Kajotu bavit. Od absolventů očekáváme chuť budovat svou kariéru od začátku a ochotu učit se, od zkušených nováčků zase jiný pohled na věc, samostatnost, kreativitu a schopnost přinášet nová řešení. Pozice, na kterou Vás přijmeme, nemusí být konečnou.  Rosteme, přibývají nové projekty, a to s sebou nese požadavky na nové specializované pozice, na které hledáme vhodné kandidáty vždy nejprve ve vlastních řadách.

Přijímací proces

Pokud odpovídáte naší představě nového člena Kajot týmu, co nejdříve se potkáme. Chceme Vás dobře poznat, proto si nejdřív popovídáte s HR týmem a budoucím šéfem, podruhé s manažerem oddělení. Když to klapne, dohodneme podmínky naší spolupráce. A když to náhodou nevyjde, nevadí. Pořád rosteme a brzy Vás můžeme oslovit s nabídkou stvořenou přímo pro Vás.  

Doprovodné informace

Nasát atmosféru Kajotu můžete prostřednictvím videa na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. Jak se u nás pracuje, prozradí rozhovory s našimi zaměstnanci na https://kariera.kajot.cz/#proc-pracovat-u-nas

Pozice pro absolventy

Asistent/ka

Recepční

Junior účetní

Programátor (C/C++, Python, PHP, Java)

Správce sítě

Kontrolor kvality/Tester

Operátor technické podpory

Kontakt

Martina Čaloudová
725 581 301
caloudova@kajot.cz

KAJOT
Bednářova 29
Brno , Česká republika