Macco Organiques, s.r.o.

CHEM
OBCH
STRO
TECH
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Macco Organiques, s.r.o., český výrobce a distributor čistých anorganických solí vlastněný společností Lallemand, je světovým lídrem ve výrobě a distribuci minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojeneckou výživu, nutriční doplňky, veterinární přípravky, mineralizované a balené vody. Naše produkty se vyvážejí do více než 80 zemí světa, od Spojených států, Latinskou Ameriku, přes Afriku, arabské země, Dálný Východ včetně Japonska, až po Austrálii a Nový Zéland.

Nabízíme

V Macco Organiques, s.r.o. se otevírají pracovní příležitosti pro absolventy chemických a technických oborů, kteří se mohou uplatnit jako:

  • PROCESNÍ INŽENÝŘI
  • PRACOVNÍCI VÝZKUMU
  • PRACOVNÍCI JAKOSTI
  • STROJNÍ INŽENÝŘI, TECHNICI

Nabízíme možnost stálého zaměstnání v moderní perspektivní společnosti, možnost odborného růstu, motivující mzdové podmínky, firemní benefity: měsíční odměny, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné.

 

Požadujeme

Loajalitu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivitu, komunikativnost a schopnost týmové práce, znalost angličtiny.

 

Přijímací proces

Pokud jsme vás zaujali, zašlete nám svůj životopis nebo navštivte náš web www.macco.cz, odkaz kariéra/volná pracovní místa, kde je aktuální nabídka pracovních příležitostí s možností vyplnění on-line dotazníku.

Vhodné uchazeče kontaktujeme a zveme k osobní schůzce. Ti, kteří uspějí u pohovoru a odborného testu, postoupí do 2. kola, které sestává z prezentace zadaného úkolu.

 

Doprovodné informace

www.macco.cz 

Pozice pro absolventy

Absolventi se mohou uplatnit na těchto pracovních pozicích:

PROCESNÍ INŽENÝR
PRACOVNÍK VÝZKUMU
PRACOVNÍK JAKOSTI
STROJNÍ INŽENÝR, TECHNIK

Kontakt

Monika Miklíková
555-530 312
monika.miklikova@macco.cz

Macco Organiques, s.r.o.
Zahradní 1938/46c
Bruntál , Česká republika