ModernTV s.r.o.

IT
TECH
SERV
MARK
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Jsme dynamická technologická společnost, která se pohybuje v oblasti vývoje a IPTV služby. A také parta mladých supr lidí nadšených do nových technologií :)

Vyvíjíme pro nejrůznější platformy: Smart TV, android, web a další. Pod značkou sledovanitv.cz spolupracujeme s více než 400 poskytovateli internetu, naši službu nabízí také třeba mobilní operátor Vodafone. Kromě českého a slovenského trhu se firma zaměřuje také na zahraniční trhy, například Maledivy, Afriku nebo Latinskou Ameriku. Naše sídlo najdeš v Brně, ale jsme otevření spolupráci formou homeoffice.

 

Nabízíme

Práci na velice zajímavých projektech, realizaci vlastních nápadů, profesní rozvoj... Budeš se účastnit vytváření trendů v digitálním vysílání doma i ve světe.

A také možnost být součástí bezva týmu plného mladých lidí, kteří jsou více než jen kolegové :)

A hafo benefitů (firemní snídaně, teambuildingy, sick days, možnost home office, stravenky, Flexi Passy, dobrůtky na pracovišti, možnost sledovat televízi)...

Požadujeme

Především nadšení do nových technologií. A znalost nějakého toho programovacího jazyka se také hodí. Zbytek závisí na pozici.

Doprovodné informace

sledovanitv.cz/career

moderntv.eu

Pozice pro absolventy

Různé, především programátorské, pozice. Hodně rosteme, proto se nám hodí programátoři z různých oblastí.

Přijď se zeptat na náš stánek nebo napiš na personal@moderntv.eu

Nabízené programy

Je možné se individuálně domluvit. 

Kontakt

Ing. Ivana Jurajová
+420910990997
personal@moderntv.eu

ModernTV s.r.o.
U vodárny 3032/2A
Brno - Královo pole , Czech Republic