MONET+, a.s.

IT
TECH
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Společnost MONET+, jejíž srdce bije pro elektronické platby a digitální identitu, vznikla už před více než dvaceti lety. Naše firma vznikla na myšlence elektronické peněženky a postupem času se k elektronickým platbám přidala ještě celá digitální identita. Je celkem jedno, ve kterém oddělení pracujeme, „core business“ nás ovlivňuje všechny. Práce, kterou děláme, nás baví. Technologie a digitální svět se rozvíjí každým dnem a my mu chceme stačit. Naplňují nás unikátní projekty, které máme možnost aktivně rozvíjet od začátku do konce. Na to, co nás živí, jsme pyšní.

Nabízíme

Stát se jedním z nás neznamená jen začít tady pracovat, ale stát se členem téhle rozmanité party. Abys měl něco, cos nikdy neměl, musíš udělat něco, cos ještě nikdy neudělal. To máme na paměti, když se v našem týmu objeví otevřená hlava. Má naši plnou podporu, abychom se neustále posouvali dopředu. Denně čerstvá dávka vitamínů v podobě ovoce, výborná káva, pružná pracovní doba, podíly na zisku nebo 5 dnů volna navíc. To je jen malý výčet benefitů, které ti v MONET+ nabízíme.

Požadujeme

komunikativnost, logické uvažování

zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

schopnost týmové spolupráce

ochotu učit se novým věcem

zodpovědný a aktivní přístup k zadaným úkolům

aktivní znalost angličtiny

Přijímací proces

Přijímací řízení u nás probíhá standardně. Nejdříve z došlých životopisů vybereme ty nejvhodnější kandidáty pro nabízenou pozici, tyto pak telefonicky kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru. Ten probíhá většinou se zástupcem HR a následně s potenciálním nadřízeným. A pokud všechno klapne, jak má a naše vzájemná přání a očekávání budou stejná, domluvíme se na datu nástupu.

Doprovodné informace

Na našich stránkách www.bitsnami.cz se dozvíš víc o nás i o aktuálně nabízených pozicích.

Pozice pro absolventy

Systémový administrátor

IT support specialist

IT tester terminálových aplikací

JAVA developer

Web front-end developer

C/C++ developer

Kontakt

Miluše Dvořáková
577110411
mdvorakova@monetplus.cz

MONET+, a.s.