ŠKODA AUTO, a.s.

EKON
IT
STRO
TECH
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Staňte se součástí jediné automobilky, která v ČR nejenom vyrábí, ale i vyvíjí! ŠKODA AUTO patří mezi tři nejstarší výrobce automobilů na světě. Její historie sahá až do roku 1895. V Mladé Boleslavi máme moderní vývojové centrum, které umožňuje provádět široké portfolio testů. Využívá ho například i ŠKODA Motorsport. Nespočet vítězství soutěžních vozů ŠKODA je důkazem orientace na technické inovace, jenž pro nás byly, jsou a budou aktuálním tématem. Vyrobit více než milion vozů ročně - to je možné pouze díky těm nejlepším zaměstnancům, kterých si velmi vážíme.

 

 

 

 

 

 

Nabízíme

Trainee program 

Adaptační a rozvojový program pro absolventy magisterského stupně studia vysokých škol. Během ročního programu budete veden patronem a v rámci rotací, které jsou přizpůsobeny cílové pozici, budete pracovat na svěřených projektech jako plnohodnotný člen týmu.

Praxe

Odborná praxe ve ŠKODA AUTO je skvělou příležitostí, jak úzce spolupracovat s našimi odborníky ze všech oblastí. Získané znalosti můžete také zúročit ve své závěrečné práci.

Požadujeme

Hledáme kandidáty s inovativním přístupem, vysokoškolsky vzdělané se znalostí anglického nebo německého jazyka. Nadšence s chutí cestovat, vzdělávat se s možností budovat nové provozy v ČR i zahraničí.

 

Přijímací proces

Přijímací řízení probíhají celoročně. Více informací naleznete na www.skoda-kariera.cz nebo www.facebook.com/skodaautokariera.

Pozice pro absolventy

Aktuální přehled volnch pozic je k nalezení na webových stránkách: https://www.skoda-kariera.cz/

Nabízené programy

Doktorandský program ŠKODA AUTO

Doktorandský program je čtyřletý rozvojový a motivační program pro studenty doktorského stupně studia vysokých škol, především technického nebo ekonomického zaměření, kteří budou sepisovat svou disertační práci na téma orientující se na konkrétní potřeby společnosti ŠKODA AUTO a.s.

 

Kontakt

Ing. Martina Ramharterová Rychetská
+420 731 295 630
martina.ramharterova.rychetska@skoda-auto.cz

ŠKODA AUTO, a.s.