Swiss Life Select Česká republika

EKON
OBCH
BANK
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Správa privátních financí a majetku se švýcarskou tradicí od roku 1857.

Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních financí, majetku, řízení rizik a zajištění penze. Swiss Life poskytuje svým zákazníkům špičkové finanční poradenství již od roku 1857.

Se švýcarskou precizností přistupuje k optimalizaci financí každého klienta. Připravuje řešení v oblasti investic, zajištění penze, bankovních produktů, pojištění osob a majetku nebo financování bydlení a zprostředkování hypotečních úvěrů.

The future starts here.

Nabízíme

Podporujeme start kariéry studentům a absolventům vysokých škol. Ekonomické zaměření je výhodou, důležitější je však vaše odhodlání a obchodní talent. Díky efektivnímu systému vzdělávání se naučíte vše potřebné pro úspěšný start kariéry. Dle vlastních preferencí můžete svou kariéru nasměrovat cestou obchodní, odborně analytickou nebo manažerskou.

Nabízíme Vám:

  • Široké možnosti uplatnění
  • Osobní rozvoj a vzdělávání
  • Motivační odměnu
  • Moderní technologie
  • Časovou flexibilitu
  • Špičkovou podporu

Přijímací proces

1. Administrativní kolo
Vámi zaslané dokumenty budou posouzeny a v průběhu 10 pracovních dnů informujeme všechny uchazeče o výsledku administrativního kola. 


2. Výběrové řízení
Vhodní uchazeči jsou pozváni na výběrové řízení, které má cca tři kola. Pro komunikaci s uchazeči používáme e-mail a telefon, jejichž prostřednictvím vás informujeme o termínu a průběhu výběrového řízení.

Doprovodné informace

Swiss Life vstoupila se svými službami do ČR v roce 2013. Od počátku zákazníkům poskytuje špičkové finanční poradenství dle kvalitativních standardů totožných s ostatními společnostmi Swiss Life.

Pozice pro absolventy

Manažer/ka obchodního týmu junior/ka

Konzultant/ka

Kontakt

Dagmar Ševčíková
724813108
dagmar.sevcikova@swisslifeselect.cz

Swiss Life Select Česká republika
Holandská 859/3
Brno , Česká republika