Toyota Peugeot Citroen Automobile Czech, s.r.o.

EKON
HR
STRO
TECH
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) je joint-venture firem Toyota Motor Corporation a PSA Peugeot Citroën postavený v roce 2002 v průmyslové zóně Kolín – Ovčáry. Výroba byla zahájena v únoru 2005 a již v následujícím roce dosáhla plánované roční kapacity 300 000 vozů. V TPCA v současné době pracuje 3 000 zaměstnanců.

Kolínská automobilka vyrábí modely Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1, městské vozy vyznačující se spolehlivostí a nízkou spotřebou.

Nabízíme

Studentům posledních ročníků nabízíme možnost absolvovat odbornou stáž:

Stáž je minimálně půlroční program, během něhož pracujete na částečný pracovní úvazek (max. 20 hod. / týden) ve vybraném oddělení na zadaném projektu, který na konci prezentujete managementu společnosti. Tito manažeři mají přímý dosah na případnou implementaci vašich nápadů do praxe. Než začnete pracovat na projektu, dostanete všechna potřebná školení, která vám pomůžou k lepší orientaci. Během stáže jste součástí každodenního chodu daného oddělení.

Požadujeme

Hledáme studenty denního studia VŠ v posledních ročnících bakalářského nebo magisterského studia s komunikativní znalostí anglického jazyka a uživatelskými znalostmi MS Office (Excel, Word, Outlook). Další požadavky jsou poté specifikovány v závislosti na tématu a oddělení, o které máte zájem.

Přijímací proces

Informace o možnostech přihlášení se na odbornou stáž a průběhu výběrového řízení naleznete na našich webových stránkách www.tpca.cz.

V případě, že jste již absolventi, naleznete zde informace o tom, jak zažádat o zaměstnání.

Kontakt

Michaela Česáková
+420 736 526 374
michaela.cesakova@tpca.cz

Toyota Peugeot Citroen Automobile Czech, s.r.o.
TPCA-Průmyslová zóna Ovčáry 280
Kolín , Česká republika