VALIANT - TMS Czech s.r.o.

STRO
TECH
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Naše společnost VALIANT – TMS Czech s.r.o. sídlí v Olomouci a má hlavní těžiště působnosti v automobilovém průmyslu, kde realizujeme kompletní automatizované linky na klíč. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní zákaznický servis, tzn. hrubé i detailní plánování všech procesů ve výrobní lince, následně konstrukci ve 3D/2D, simulaci pohybů v reálném čase, nákup technologií, montáž, instalaci i zprovoznění.

Dlouhodobě spolupracujeme přímo s firmou ŠKODA AUTO a.s., k našim dalším zákazníkům patří VW, Audi, Daimler, Opel, Porsche, Ford, Volvo, TPCA.

Nabízíme

Jazykově a odborně vybaveným kandidátům jsme připraveni nabídnout rozmanitou práci, zapojení do významných projektů, profesní růst a stáže v zahraničí. Naše společnost má rovněž širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: flexibilní pracovní dobu, příspěvek na pojištění, roční výkonnostní odměny, jazykové a odborné kurzy, firemní tarif na volání, občerstvení na pracovišti, sportovní a kulturní akce, na vybraných pozicích mobilní telefon, notebook.

Požadujeme

Hlavní důraz klademe na odborné a jazykové znalosti na vysoké úrovni, velkou výhodou je
studijní pobyt v zahraničí. 

Dále je nutná spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, preciznost, u některých pozic také ochota cestovat.

Přijímací proces

Prvním předpokladem pro zařazení do užšího výběru je zaslání kvalitního životopisu. Dále je přijímací řízení ve společnosti VALIANT - TMS Czech s.r.o. zpravidla dvoukolové. První kolo probíhá pod vedením potenciálního nadřízeného s cílem prověřit především odborné a jazykové znalosti. Úspěšní kandidáti postoupí do druhého kola, které vede jednatel firmy.

Doprovodné informace

VALIANT - TMS Czech s.r.o. je dceřinnou společností TMS Turnkey Manufacturing Solutions GmbH, sídlící v rakouském Linzi (www.tms-at.com) a patřící ke skupině HCD.

Pozice pro absolventy

  • Konstruktér CAD
  • Konstruktér pneu
  • Konstruktér elektro
  • Projektant
  • Plánař

Kontakt

Vladěna Krátká
+420 601 554 777
vladena.kratka@tms-cz.com

VALIANT - TMS Czech s.r.o.
Hálkova 171/2
Olomouc , Česká republika