HARTMANN - RICO a.s.

IT
EKON
OBCH
TECH
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

V České republice spojujeme tým více než 1800 zaměstnanců a působíme zde již přes 25 let. Našim zákazníkům nabízíme neustále lepší a inovativnější řešení ve více než 100 zemích po celém světě. Ať už jde o nemocnice, ambulance, domovy pro seniory, agentury domácí péče a další poskytovatele zdravotních a sociálních služeb či o běžné spotřebitele, kteří spoléhají na značku HARTMANN při každodenní péči o své zdraví nebo zdraví svých blízkých.

Naše portfolio se skládá z rozmanité škály zdravotnických a hygienických výrobků a služeb, které spojuje důraz na inovativnost, snadné použití a vysokou efektivitu. Díky profesionalitě, partnerskému přístupu a nadšení pro práci, kterou děláme, zaujímáme v České republice dlouhodobě pozici předního výrobce a distributora zdravotnických a hygienických výrobků a význačného exportéra. Značka HARTMANN je zde zároveň nejznámější značkou zdravotnických prostředků a hygienických výrobků, na což jsme patřičně hrdí. Jsme součástí skupiny HARTMANN GROUP, která svou centrálou sídlí v Německu a má za sebou více než 200 let zkušeností v oblasti péče o zdraví.

Doprovodné informace

Vážení studenti,

rádi bychom vás pozvali na náš ONLINE veletržní stánek, který bude přístupný od 9:00 - 14:00 hod a také na náš 1:1 online stánek, který bude přístupný v intervalech 10:00 - 11:00 a 13:00 - 14:00 hod. Více informací naleznete níže.

HARMONOGRAM ONLINE veletržního stánku:

Poznej lépe společnost HARTMANN  15 min
Na čem aktuálně pracujeme v HARTMANNU 15 min
Kde všude u nás můžeš pracovat i Ty 20 min
Teď máš slovo Ty 10 min

Harmonogram je orientační, bude se opakovat vždy po hodině. Začínáme vždy v celou, tak buď s námi u toho!

V průběhu našeho stánku bude probíhat soutěž o 3 krásné a voňavé ceny produktů Kneipp. Jak se můžeš zapojit? Stačí vyplnit formulář, nechat nám svoje údaje a budeš automaticky zařazen do soutěže! Podmínka je být připojený v čas náhodného výběru výherců, tedy v 13:45 na ONLINE veletržním stánku.

Odkaz na soutěžní formulář: https://www.survio.com/survey/d/Y9E4A5H9P5J9M9L8X 

HARMONOGRAM ONLINE 1:1 stánku:

10:00 - 11:00 hod          oblast výroby (štítky TECH, ADMI, PART-TIME)

13:00 - 14:00 hod          oblast Sales&Marketing, Supports (štítky IT, EKON, OBCH, ADMI, PART-TIME)

Navštivte náš online stánek

19. 11. 2020 09:00 – 13:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Přihlas se do svého profilu a dej