HARTMANN - RICO a.s.

IT
EKON
OBCH
TECH
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

V České republice spojujeme tým více než 1800 zaměstnanců a působíme zde již přes 25 let. Našim zákazníkům nabízíme neustále lepší a inovativnější řešení ve více než 100 zemích po celém světě. Ať už jde o nemocnice, ambulance, domovy pro seniory, agentury domácí péče a další poskytovatele zdravotních a sociálních služeb či o běžné spotřebitele, kteří spoléhají na značku HARTMANN při každodenní péči o své zdraví nebo zdraví svých blízkých.

Naše portfolio se skládá z rozmanité škály zdravotnických a hygienických výrobků a služeb, které spojuje důraz na inovativnost, snadné použití a vysokou efektivitu. Díky profesionalitě, partnerskému přístupu a nadšení pro práci, kterou děláme, zaujímáme v České republice dlouhodobě pozici předního výrobce a distributora zdravotnických a hygienických výrobků a význačného exportéra. Značka HARTMANN je zde zároveň nejznámější značkou zdravotnických prostředků a hygienických výrobků, na což jsme patřičně hrdí. Jsme součástí skupiny HARTMANN GROUP, která svou centrálou sídlí v Německu a má za sebou více než 200 let zkušeností v oblasti péče o zdraví.

Nabízíme

 • Smysluplnou práci ve společnosti, která nabízí produkty přispívající ke zdraví a pozitivní změně v životech lidí na celém světě
 • Stabilní zaměstnání i do budoucnosti
 • Jistý výdělek za dobře odvedenou práci
 • Příjemné pracovní prostředí
 • Jasná pravidla pro vaši práci
 • Komplexní zaškolení a individuální vzdělávání
 • Možnost kariérního růstu
 • Firemní výrobky za zvýhodněné ceny
 • Firemní benefity (příspěvek do kafeterie, na dopravu, na penzijní připojištění, stravování)
 • 5 týdnů dovolené

Požadujeme

Jsme společnost s globálním přesahem, která nabízí příležitost v mnoha odvětvích, ať už jde o obchod a marketing, výrobní oblasti jako je plánování výroby, kvalita či nákup, nebo supportní oblasti jako je HR, finance či controlling.

Všechny pozice spojuje chuť učit se novým věcem, vzdělávat se, komunikovat napříč organizací či přátelský přístup.
Je pro vás důležité, aby za vámi byly vidět výsledky a práce vám dávala smysl? Dokážete samostatně pracovat a dotahovat věci do konce? Jste připraveni jít s námi o krok dál pro zdraví? Pak jste náš člověk!

Přijímací proces

Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti na plný či částečný úvazek, jako brigádník či stážista, navštivte na našich stránkách www.hartmann.cz sekci Pracujte s námi, nebo zašlete svůj životopis na adresu: Lucie.Zalesakova@hartmann.info

Doprovodné informace

Vážení studenti,

rádi bychom vás pozvali na náš ONLINE veletržní stánek, který bude přístupný od 9:00 - 14:00 hod a také na náš 1:1 online stánek, který bude přístupný v intervalech 10:00 - 11:00 a 13:00 - 14:00 hod. Více informací naleznete níže.

HARMONOGRAM ONLINE veletržního stánku:

Poznej lépe společnost HARTMANN  15 min
Na čem aktuálně pracujeme v HARTMANNU 15 min
Kde všude u nás můžeš pracovat i Ty 20 min
Teď máš slovo Ty 10 min

Harmonogram je orientační, bude se opakovat vždy po hodině. Začínáme vždy v celou, tak buď s námi u toho!

V průběhu našeho stánku bude probíhat soutěž o 3 krásné a voňavé ceny produktů Kneipp. Jak se můžeš zapojit? Stačí vyplnit formulář, nechat nám svoje údaje a budeš automaticky zařazen do soutěže! Podmínka je být připojený v čas náhodného výběru výherců, tedy v 13:45 na ONLINE veletržním stánku.

Odkaz na soutěžní formulář: https://www.survio.com/survey/d/Y9E4A5H9P5J9M9L8X 

HARMONOGRAM ONLINE 1:1 stánku:

10:00 - 11:00 hod          oblast výroby (štítky TECH, ADMI, PART-TIME)

13:00 - 14:00 hod          oblast Sales&Marketing, Supports (štítky IT, EKON, OBCH, ADMI, PART-TIME)

Pozice pro absolventy

 • Trainee pozice
 • Juniorské pozice
 • Specialistické pozice