Masarykova univerzita

IT
EKON
CHEM
MARK
ADMI
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Jsme tu 100 let, máme 5 000 zaměstnanců, lidé u nás zůstávají průměrně více jak 5 let. Naši zaměstnanci si chválí přátelské prostředí, otevřenost v týmu a pracovní atmosféru. Podporujeme vzdělávání, zahraniční praxe i kariérní růst. Šanci získat zaměstnání má u nás každý bez ohledu na věk, pohlaví či sociální nebo jiné znevýhodnění. Studentům umožňujeme získat praxi, absolventům nastartovat jejich kariéru a rodičům skloubit práci a výchovu dětí.

Víme, že můžeme být úspěšní právě díky našim zaměstnancům.

Nabízíme

Našim zaměstnancům nabízíme skvělé podmínky pro práci …

  • 6 týdnů dovolené, pro akademiky 8
  • Zajímavou práci v moderně vybaveném prostředí a přátelském kolektivu
  • Vstřícný přístup ke slaďování pracovního a osobního života, např. formou pružné pracovní doby či zkrácených úvazků
  • Prostor pro osobní a profesní rozvoj
  • Možnost zapojit se do řady zajímavých tuzemských a mezinárodních projektů, navštívit univerzity v zahraničí, využít jazyky
  • Benefity: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování, Multisport karta, zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify, slevy na různé kurzy, bezplatné využití knihoven, slevu v univerzitním kině Scala

Požadujeme

Hledáme kandidáty s chutí do práce. Velmi důležitá je pro nás touha na sobě pracovat a chuť učit se novým věcem. Proaktivita a vysoké pracovní nasazení je vždy výhodou.

Přijímací proces

Přehled aktuálně volných pracovních míst naleznete na našich webových stránkách https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista. Sledovat nás můžete také na facebookovém profilu karieranamuni.

Vhodné uchazeče zveme na pohovor s vedoucím příslušného pracoviště. U specifických pozic může být vyžadován jazykový nebo počítačový test, případně psychodiagnostické vyšetření.

Staňte se součástí druhé největší univerzity v České republice. Těšíme se na vás!

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.