Y Soft Corporation, a.s.

IT
TECH
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

Přestože je Y Soft se 17 pobočkami po celém světě dnes už opravdovou globální firmou, zůstáváme věrni zemi našeho původu, České republice. Veškerá strategická rozhodnutí se odehrávají v místní centrále a ty máš příležitost se do nich zapojit.

Pracujeme na komplexních projektech s využitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku, robotů a umělé inteligence. Vyvíjíme SW a HW produkty, které pomáhají středním a velkým firmám s jejich digitální transformací. To, že náš „mission critical“ systém je na světové špičce potvrzuje i fakt, že naše produkty používá více než 30 % společností ze seznamu Global Fortune 500.

Ve Y Softu spolupracujeme, podporujeme se a pomáháme jeden druhému. Naše pracovní prostředí se dynamicky vyvíjí vpřed. Kontinuálně se učíme novým věcem a nenudíme se při monotónní práci. Tým pro nás znamená mnohem víc než skupina jednotlivců a týmová práce je klíčem k našemu úspěchu. Pomoz nám hledat způsoby, ne důvody. Pomoz nám zlepšovat komunikaci napříč týmy i pobočkami. A získej přátele po celém světě na celý život.

Myslíš si, že přeháníme? Přijď se přesvědčit na náš stánek na vlastní kůži. Pokud nemáš rád status quo, práci ve Y Softu budeš milovat.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.