Skupina ČEZ

IT
STAV
STRO
TECH
HAND

O nás

Jsme největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. Zabýváme se výrobou a distribucí elektřiny, dodáváme plyn a teplo. Společnost ČEZ je jádrem rozsáhlé skupiny firem – Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů.

Nabízíme

Získej práci, v rámci které si budeš dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti, které jsi získal/a během studia.

Naskoč na palubu Skupiny ČEZ, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele a získej širokou škálu nabízených benefitů, např. dostatek času na tvůj odpočinek, během kterého jistě oceníš štědrou Cafeterii.

 

 

Požadujeme

Zapálení pro věc, zájem o obor, chuť učit se novým věcem, vzdělávat se ... a hlavně - dobrou náladu!

 

Nabízené programy

Aktivit, které pro Tebe během roku připravujeme jsou mraky. Pokud ještě studuješ a zajímáš se o energetiku, najdi si o prázdninách čas na Letní univerzitu na jedné z našich jaderek. Hledáš stáž během roku? Mrkni na náš program pro nadané studenty ČEZ Experience.

Už jsi školu dokončil? Gratulujeme :) Pak by Tě mohl zaujmout náš program ČEZ Potentials pro absolventy napříč obory.

Pozice pro absolventy

Čerstvým absolventům středních i vysokých škol nabízíme celou řadu pracovních pozic. Aktuální nabídku najdeš na našich karierních stránkách www.kdejinde.cz

 

Přijímací proces

Přijímací proces se odvíjí od pozice, na kterou se přihlásíš. Hovoříme s uchazeči jak osobně, tak po telefonu. U vybraných pozic probíhá tzv. AC - skupinová forma výběrka, jak jinak, než v přátelském duchu. Jde nám hlavně o to, abychom se lépe poznali, zjistili tvoje ambice a předpoklady.

U některých pozic se můžeš setkat s dotazníkovými metodami a testy nebo vypracováním případové studie za domácí úkol.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.