Lear Corporation Engineering Czech Republic, s.r.o.

STRO
TECH
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Lear je jedním z předních světových dodavatelů automobilových sedadlových systémů (Seating) a elektrických distribučních systémů (E-systems).

Naše společnost dodává své produkty významným světovým automobilkám a dodává svá řešení do více než 400 modelů automobilů. Prvotřídní výrobky ve společnosti Lear navrhuje, vyvíjí a vyrábí různorodý tým.

Vývojové centrum Plzeň

Činnost vývojového centra v Plzni je zaměřena na komplexní vývoj produktů pro divize Seating a E-Systems.

Centrum vzniklo v roce 2011 a v současnosti v něm pracuje na dvě stovky zaměstnanců v organizaci Seatingu, ve které probíhá kompletní vývoj sedaček ve všech fázích - od úvodního náčrtu, přes virtuální modely až po produkt, který prochází prototypovou výrobou, testováním a validací. Nedílnou součástí vývoje je i projektové řízení, které z Plzně probíhá jak na projektech v před-sériové i sériové fázi.

Vizí plzeňského Seatingu je vést vývoj všech svěřených projektů pod jednou střechou od A do Z a být přímým partnerem pro zákazníky, tj. výrobce automobilů. Činnost plzeňského centra má dosah prakticky po celé západní Evropě, ať už jde o spolupráci se zahraničními lokalitami Learu nebo přímo s automobilkami.

Chcete být u vývoje nejnovějších sedaček? Přidejte se do našeho plzeňského týmu!

Ve vývojovém centru Plzeň najdou uplatnění studenti či absolventi oborů, které zpravidla zastřešují strojní a elektrotechnické fakulty, případně fakulty aplikovaných věd, a kteří mají zájem věnovat se vývoji jedné z klíčových komponent automobilu.

Sedačkové systémy jsou vedle pohonné jednotky vozu nejkomplexnějším systémem ve voze, čemuž odpovídá široká škála profesí, které je do procesu vývoje nutno zapojit. Nabízíme možnost rozvíjet se v produktovém designu, konstrukci (CAD), projektovém řízení, pevnostních výpočtech, testování nebo validaci produktu.

Nabízíme

Nabízíme ideální příležitost pro rozjezd kariéry v automotive. Své znalosti a dovednosti budete rozvíjet v týmu zkušených kolegů přímo v Plzni, a stejně tak budete součástí mezinárodních týmů, jejichž úkolem je dodat zákazníkovi ten nejlepší možný produkt. Když vám vše půjde a bude se vám u nás líbit, možnosti rozvoje jsou skutečně veliké. Časem můžete svoji práci prezentovat širokému poli kolegů, nebo se v rámci vývoje produktu posouvat na další neméně zajímavé pozice.

A co dalšího nabízíme?

 • Zázemí velké nadnárodní společnosti a lídra v oboru
 • Flexibilní způsob práce
 • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kvalitní pracovní prostředí...
 • ...a především příležitost rozjet svoji kariéru ve skvělé firmě!

Požadujeme

 • Odpovídající vzdělání, ideální strojní zaměření
 • Chuť rozvíjet se v oblasti vývoje v automotive
 • Dobrou znalost anglického jazyka

Dokumenty ke stažení

Pozice pro absolventy

 • Projektový inženýr
 • Produktový inženýr
 • CAD Designer - konstruktér
 • Validační inženýr

Přijímací proces

Jestliže vás možnost být součástí naší společnosti zaujala, ozvěte se HR manažerce Heleně na jejím emailu hvachovcova@lear.com. Napište jí, která z nabízených pozic vás zaujala a připojte své CV v českém nebo anglickém jazyce. 

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.