BEST Brno

IT
SERV
HR
TECH
MARK
PART-TIME

O nás

Board of European Students of Technology, je neustále se rozvíjející, nezisková a nepolitická organizace. Od roku 1989 BEST zajišťuje komunikaci, kooperaci a výměnné pobyty pro studenty z celé Evropy. 97 lokálních skupin BESTu ve 34 zemích tvoří rostoucí, dobře organizovanou, silnou, mladou a pokrokovou studentskou síť. O fungování organizace se každý den stará okolo 3350 členů a našich služeb již využilo okolo jednoho milionu studentů.

BEST Brno, lokální skupina mezinárodního BESTu, byl založen na Vysokém učení technickém v Brně v roce 2005 jako první svého druhu v České republice.

Posláním BESTu je zprostředkovat studentům VUT v Brně doplňkové vzdělání, a to především jejich účastí na mezinárodních akademických kurzech, inženýrských soutěžích a jiných vzdělávacích akcích po celé Evropě. Studenti se také mohou zapojit do pořádání těchto aktivit na VUT v Brně.

V současné době má BEST Brno více než padesátičlennou základnu a stovky studentů VUT v Brně se každoročně zúčastní lokálních i zahraničních akcí pořádaných BESTem.

Nabízíme

Studenti VUT mají příležitost rozšířit si své znalosti v oborech, které doplňují jejich technické vzdělání. BEST vytváří prostředí, ve kterém studenti mohou rozvíjet své zkušenosti organizováním akademických kurzů, volnočasových aktivit, inženýrských soutěžích, tréninkových akcí a kulturních výměn. BEST také usiluje o rozšiřování povědomí o trhu práce skrz akce zaměřené na kariéru (veletrhy práce, dny společností, workshopy) a skrz mezinárodní centrum pro kariéru. BEST také vytvořil vlastní systém tréninků, členové tedy mají možnost zlepšit své dovednosti a znalosti účastí na tréninkových akcích, které jsou zaměřené na technické a soft skills.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.