Zebra Technologies

IT
SERV
EKON
HR
TECH
PART-TIME
HAND
FULL-TIME
INTERNSHIP

O nás

Pracujte pro lídra ve sféře tiskáren, čteček čárových kódů, RFID technologií, mobilních počítačů a inteligentních automatizačních systémů.

Výrobky a technologie Zebra mají široké využití ve více než 100 zemích po celém světě, především ve sféře obchodu, e-commerce, výroby, dopravy a logistiky, zdravotnictví a veřejného sektoru. Říkáte si, že jste se s Zebra produkty na českém trhu nesetkali? Možná jste si to jen neuvědomili! Třeba při běžném nákupu v potravinách sáhnete právě po mobilní čtečce čárových kódů přímo od Zebry.

Z brněnských kanceláří podporujeme naše zákazníky a kolegy napříč celým světem. Využíváme u toho více než 10 evropských jazyků. Nastartujte svoji profesní dráhu v multikulturním prostředí v moderních kancelářích v centru Brna, kde rádi podpoříme Váš kariérní růst i vzdělávání.

 

Podívejte se na video o nás.

Fotogalerie

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.