ROBE lighting s.r.o.

IT
STRO
TECH
FULL-TIME

O nás

ROBE Lighting, s.r.o. je přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a výrobce architektonického osvětlení z Valašského Meziříčí.

Společnost Robe Lighting je českou společností, která se od svého vzniku v roce 1994 etablovala na světového lídra ve vývoji světelné techniky. Celosvětově zaměstnává více než 800 zaměstnanců, většinu ve svých výrobních závodech ve Valašském Meziříčí a Karviné a další ve svých pobočkách v USA, Velké Británii, Singapuru, Spojených Arabských Emirátech, Francii a Německu. Výrobky značky Robe jsou distribuovány do více než 100 zemí po celém světě. Setkáte se s nimi na nejvýznamnějších kulturních a sportovních akcích jako jsou koncertní turné světově známých kapel a interpretů, na slavnostních ceremoniálech sportovních her, ve známých televizních show nebo také v architektuře.

Robe patří mezi nejstabilnější značky v oblasti zábavního průmyslu, ročně investuje do vývoje nových technologií a svůj úspěch staví na budování pozitivních vztahů se zákazníky. Věříme, že základním prvkem úspěchu je investice do výzkumu a vývoje, ale také do lidských zdrojů a vztahů.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.