Generální partner

Partneři

Proč se zúčastnit Veletrhu JobChallenge 2019

Tradice

Veletrh JobChallenge 2019 je 13. ročníkem veletrhu pro studenty a absolventy VŠ

Cílené propojení se studenty

Návštěvníci veletrhu jsou barevně rozlišení podle oborů, o něž se zajímají

Osobní setkání

Nebudete se potýkat s anonymním CV, ale rovnou uvidíte, jaký kandidát je

Přístup do databáze CV

Pokud vás zaujme registrovaný uchazeč, máte šanci prohlédnout si jeho CV a oslovit ho s konkrétní nabídkou ještě před veletrhem

3 univerzity

Oslovíte až 60 000 studentů z 3 největších brněnských univerzit

JobMagazín

Vaše firma bude prezentována v JobMagazínu, který bude distribuován před veletrhem a také jej obdrží každý návštěvník veletrhu.

Nejčastěji kladené dotazy

Co mi veletrh přinese?

Máte možnost osobně oslovit talentované vysokoškolské studenty a absolventy přímo z těch oborů, které vaše firma potřebuje. 

Jakými způsoby se může vystavovatel na veletrhu prezentovat?

Stánek:

 • Každá firma může mít na veletrhu výstavní stánek zajištěný organizátory včetně základního vybavení nebo vlastní stánek. Další nábytek je možné v případě potřeby přiobjednat.
 • Pozici na výstavní ploše si vybírá rovnou při objednávání výstavní plochy.

JobMagazín a profil na webu

 • S výstavní plochou získá každá firma prostor pro prezentaci v JobMagazínu, který bude v nákladu 10 000 ks distribuován před veletrhem (od října 2019) studentům během kontaktní kampaně na všech třech pořádajících univerzitách a také jej dostane každý návštěvník veletrhu v den jeho konání.
 • Firma si může zakoupit inzertní prostor JobMagazínu navíc.
 • Po objednání výstavní plochy se na veletržním webu automaticky propíše profil společnosti.

Talk show se zaměstnavatelem

 • Součástí veletrhu JobChallenge bude prostor vymezený pro moderovanou talk show mezi Vámi a studenty, tedy mezi zaměstnavatelem a zájemci o uplatnění přímo u vás. 
 • Prozraďte jim o práci ve vaší společnosti něco navíc! Prezentujte svou firemní kulturu skrze skutečný příběh vašeho zaměstnance. Zodpovězte uchazečům otázky, které je zajímají.
 • Pro zapojení do talk show, za účasti moderátora, je vyžadována přítomnost zástupce HR oddělení a absolventa jedné ze 3 pořádajících univerzit.

Partnerství

 • Posilte svůj brand zaměstnavatele - staňte se partnerem veletrhu a získejte exkluzivní výstavní prostor, rozšířené promo služby a další výhody.
 • Můžete se stát zlatým, stříbrným anebo bronzovým partnerem veletrhu JobChallenge.

Co bude zajištěno pro vystavovatele v letošním roce?

 • Jedno parkovací místo na vystavovatele u BVV.
 • Zajištění celodenního občerstvení (2 x coffee break, oběd) pro 2 a více zástupců firmy, počet občerstvení je vázán na velikost výstavní plochy. V případě potřeby je možné občerstvení doobjednat.
 • Po celý den se o vystavovatele starají asistenti, kteří zabezpečují bezproblémový průběh veletrhu.

Může vystavovatel kontaktovat návštěvníky a prohlédnout si jejich životopisy ještě před veletrhem?

Vystavovatelé mají přístup do databáze životopisů všech registrovaných uživatelů. Stačí ve své administraci kliknout na „Databáze CV“, kde můžete životopisy filtrovat podle různých parametrů a poté si je stáhnout ve formátu PDF. Tato databáze bude otevřena se spuštěním registrace uchazečů do systému a uzavřena 31. 12. 2019. 

Jak se může firma na veletrh přihlásit?

Vystavovatel postupuje v následujících krocích:

 • Pokud jste nový vystavovatel - zaregistrujte se do systému a vytvořte profil své společnosti. V případě, že jste se veletrhu již zúčastnili v předchozích letech, stačí se přihlásit do Vašeho profilu. Pokud již nevíte login a heslo, kontaktujte nás na info@jobch.cz.
 • Na samotný veletrh JobChallenge se přihlaste v administraci vystavovatele, kde v sekci „Objednání služeb“ uveďte služby, o které máte zájem. Rozpracovanou objednávku můžete průběžně ukládat.
 • Potom zvolte „Pokračovat k rekapitulaci a závazné objednávce“. V tomto kroku si také vybíráte své místo na výstavní ploše. Uzavřením online objednávky se vygeneruje závazná objednávka. Podpisem této objednávky souhlasíte s obecnými podmínkami. Smluvní vztah mezi pořadatelem a vystavovatelem vzniká dnem podepsání vyplněné a vystavovatelem podepsané objednávky osobou oprávněnou za pořadatele.
 • Závaznou objednávku vytiskněte, podepište, orazítkujte a zašlete na kontaktní místo veletrhu JobChallenge, následně Vám zašleme fakturu. Závaznou objednávku rovněž zašlete nascanovanou na email info@jobch.cz, pro urychlení zprocesování.

Korespondenční adresa

Kariérní centrum Masarykovy univerzity
Komenského náměstí 2
602 00 Brno

 

Vystavovatelé 2019

Přihlašování na 13. ročník již bylo spuštěno.

Pozvěte zájemce na svůj stánek skrz veletržní časopis JobMagazín

Co je JobMagazín?

JobMagazín je veletržní časopis, ve kterém budou představeni vystavovatelé veletrhu JobChallenge studentům a absolventům vysokých škol. Zájemci o veletrh zde najdou také rady a tipy, jak se na veletrh správně připravit.

Kde je JobMagazín distribuován?

JobMagazín bude vytištěn v nákladu 10 000 kusů. Od října 2018 bude distribuován  na všech 3 univerzitách během happeningové kampaně a také jej obdrží každý návštěvník v den veletrhu JobChallenge.

Jak se stát součástí JobMagazínu?

Součásti JobMagazínu se stává automaticky každý vystavovatel, který dodá potřebné grafické a textové materiály do stanového data. Také si můžete zakoupit exkluzivní inzerci navíc v rámci Administrace vystavovatele v sekci Objednávka služeb.

Jak připravit svoji prezentaci do JobMagazínu?

V editaci profilu firmy je třeba vyplnit představení společnosti v sekci JobMagazín, které nesmí přesáhnout 500 znaků. Dále je nutné nahrát logo v tiskové kvalitě, vyplnit kontakt pro uchazeče a aktualizovat oborové oválky, které budou natištěny i na štítu Vašeho stánku.

Jak vypadá nový JobMagazín?