2020

Kvůli pandemii prošel veletrh nečekanou proměnou. Z brněnského výstaviště se přesunul do online prostoru a místo jednoho veletržního dne se jeho program protáhl na dva. Poslední – 14. ročník – byl přesto rekordní, a to v počtu registrovaných návštěvníků. Poprvé překonal hranici 2 500 registrací.

2019

V roce 2019 se rozšířil doprovodný program. Kromě tradičních TALK shows se mohli studenti registrovat na rozvojové workshopy, které vedli odborníci z firem. Novinka měla úspěch a kapacita všech workshopů byla naplněna ještě před startem veletrhu.

2018

Už 12. ročník Veletrhu JobChallenge byl opět napěchovaný novinkami, ale i prověřenými stálicemi. Návštěvníci měli možnost navštívit až 12 moderovaných TALK Shows, promluvit si se zástupci 130 společností, ale také využít služby Poradenského HUBu. Nově měli k dispozici také odpočinkovou zónu přímo na veletržní ploše.

2017

Veletrh JobChallenge opět přinesl mnoho nového. Větší prostory v areálu pavilonu A1 v rámci brněnského výstaviště, rekordní počet 130 vystavovatelů nebo novou zónu státní správy či první vydání veletržního časopisu JobMagazín. Nechyběl ani nový formát moderovaných diskuzí se zaměstnavateli prostřednictvím TALK Show či jedinečný Poradenský HUB pro návštěvníky. S orientací na ploše jim pak napomohla postava tzv. Buddyho.

2016 - 10. ročník

Veletrh JobChallenge 2016 se nesl v duchu oslav, překvapení a překonávání dosavadních rekordů. Veletržní nabídka bude rozšířena o přípravnou akci Get Ready, rozšířený e-mailingový kurz, novou veletržní soutěž a řadu dalších překvapení. 

2015

Veletrhu předchází velkolepá kampaň, Konference JobChallenge a soutěž o atraktivní ceny. O účast na veletrhu projevuje zájem enormní počet zaměstnavatelů. V den akce přichází přes 2 000 účastníků, kteří mají možnost oslovit 89 zaměstnavatelů a zúčastnit se 21 přednášek doprovodného programu.

2014

Na 8. ročník veletrhu přichází 3 000 studentů a více než 70 zaměstnavatelů. Systém barevného rozlišení jednotlivých oborů je zdokonalen a doprovodný program obohacen o další přednášky, workshopy a chill-out zónu. Před veletrhem se konají 2 konference – jedna pro studenty MU, druhá pro studenty VUT v Brně a MENDELU. Studenti se na veletrh mohou předem připravovat díky příspěvkům na blogu JobChallenge.

2013

7. ročník veletrhu přináší celou řadu novinek. Více než 2 500 studentů a absolventů vysokých škol může hledat zaměstnavatele díky barevným identifikačním náramkům, které odlišují jednotlivé obory. Návštěvníci a zaměstnavatelé mohou navázat neformální kontakt ve veletržní kavárně. Poprvé se koná Konference JobChallenge, díky které mají studenti možnost zjistit, jak z veletrhu vytěžit maximum.

2012

Na veletrhu se poprvé představují neziskové organizace a studentské spolky. Hlavní program je doplněn o tematické workshopy věnující se rozvoji soft-skills a modelová assessment centra.

2011

Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně a Vysoké učení technické v Brně se spojují a veletrh organizují společně. Počet vystavovatelů i návštěvníků stoupá na více než dvojnásobek.

2007 - 2010

V roce 2007 se koná první ročník veletrhu JobChallenge. Účastní se ho přes 30 firem a 1 000 studentů. Masarykova univerzita je jediným pořadatelem veletrhu až do roku 2010.