Y Soft Corporation, a.s.

Číslo stánku: 23

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Říkáme si globální firma, protože máme pobočky v 17 zemích světa, ale srdce a původ máme český. Veškerá strategická rozhodnutí se odehrávají v brněnské centrále a všechny vývojářské týmy taky sídlí v Česku.

Pracujeme na vývoji vlastního softwaru a hardwaru v odvětví print managementu. Pokud jsi v poslední době ve škole použil tiskárnu, pravděpodobně ses setkal s naším produktem SafeQ. V našem portfoliu najdeš i 3D tisk, roboty, umělou inteligenci a nově přidáváme i cloud. To, že náš „mission critical“ systém je na světové špičce potvrzuje i fakt, že naše produkty používá více než 40 % společností ze seznamu Global Fortune 500.

Ve Y Softu si nehrajeme na škatulky a tituly na vizitkách. Fungujeme jako tým, podporujeme se a navzájem si pomáháme.  Některá oddělení fungují bez managerských struktur. Printový byznys se neustále vyvíjí a abychom uspěli, musíme se umět rychle adaptovat. Na zkostnatělé procesy a monotónní práci tak u nás moc nenarazíš. Pokud nemáš rád status quo, práce ve Y Softu tě bude bavit.

Myslíš si, že přeháníme? Pojď se s námi potkat na stánku č.23 a probereme to blíž.

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

www.ysoft.cz


Jak nás kontaktovat

 

Tereza Sloupenská

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 730 131 866
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info