Veletrh JobChallenge 2020 v číslech

2500+ registrací
2 dny
6 webinářů
15 oborů

Veletrh s bohatou historií

2007

1. ročník JobChallenge

První rok v režii Masarykovy univerzity navštívilo téměř 1000 studentů a 30 firem.

2011

3 pořádající univerzity

Na organizaci veletrhu se nově podílejí také Mendelova univerzita v Brně a Vysoké učení technické v Brně.

2016

Oslavy 10. výročí a Konference Get Ready

Jubilejní ročník Veletrhu JobChallenge se nesl ve znamení oslav a překonávání rekordů. 

2017

Rekordní čísla

11. ročník nabídl nové prostory, rekordní počet vystavovatelů, první veletržní časopis, Talk shows či nově zónu státní správy.

Co říkají účastníci předchozích ročníků?

„Z JobChallenge jsem odcházela nadmíru spokojená. Dozvěděla jsem se, jak správně napsat CV a jak se prezentovat na pohovoru. Líbila se mi brožura s informacemi o vystavujících firmách.“

Karolína Šimková
Pedagogická fakulta MU

„Z Veletrhu JobChallenge jsem vždycky nadšená a to už sem jezdím asi 4 roky. Je tady příjemná atmosféra, lidi jsou skvělí, mají velký zájem. I když nenabízíme velké množství reklamních materiálů, které bychom lidem rvali do tašek, tak mají velký zájem.“

Alice Hrubá
Air Bank a.s.

„Studentů se u nás zastavilo v řádu stovek. Našli jsme několik velice slušných kandidátů. Dopoledne byly skutečně návaly, až jsme skoro nestíhali. Za mě super akce, skvělá organizace, lidi ví, co dělat.“

Magdalena Večerková
Amazon Logistic Prague s.r.o

Veletržní brožura

Kdo stojí za Veletrhem JobChallenge

Veletrh JobChallenge pořádají 3 největší brněnské univerzity – Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně a Vysoké učení technické v Brně. Organizaci zaštit’ují pracovníci kariérních a poradenských center těchto univerzit.

Kariérní centrum Masarykovy univerzity

Kariérní centrum MU je personálně-poradenská agentura Masarykovy univerzity, která propojuje studenty se zaměstnavateli. Studentům poskytujeme individuální poradenství, výukové semináře, workshopy a eventy, které jim pomáhají s přípravou na zaměstnání a překonáním jejich aktuálních kariérních problémů a výzev. Zaměstnavatelům poskytujeme recruitmentové služby, budujeme povědomí o jejich firmě na univerzitě, umožňujeme jim kontakt se studenty prostřednictvím osobních setkání a cílené inzerce a zajišťujeme pro ně předvýběr uchazečů.

Číst více

Poradenské centrum Mendelovy univerzity v Brně

Poradenské centrum je součástí Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně. Své služby nabízí uchazečům o studium, studentům, absolventům, zaměstnancům univerzity i veřejnosti. Orientuje se především na individuální a skupinové poradenství, poradenství kariérové a speciálně-pedagogické. Díky individuálnímu a skupinovému poradenství mohou klienti překonat osobní, rodinné, partnerské i studijní problémy, ale je možné se zaměřit též na kariérové poradenství.

Číst více

Institut celoživotního vzdělávání Vysokého učení technického v Brně

Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně připravuje studenty pro vstup na trh práce, mohou se zúčastnit interaktivních kurzů soft skills, kurzů přípravy na výběrové řízení nebo přijít na individuální kariérové konzultace. Poradenské centrum nabízí studentům pomoc v náročných životních situacích a při studijních obtížích. Podporuje studenty se specifickými nároky na studium.

Číst více