Často se ptáte

Pro koho je veletrh určen?

Veletrh je určen pro studenty a absolventy VŠ, středoškoláky i absolventy. Veletrh navštěvují převážně studenti a absolventi pořádajících univerzit MUNI, MENDELU a VUT, ale nezáleží na tom, jakou školu studujete – veletrh je otevřený studujícím a absolventům všech středních a vysokých škol.  

Je pro vstup na veletrh nutná registrace?

Ano, registrace je pro všechny účastníky povinná. Registrovat se můžete zde

Platí se za veletrh nějaké vstupné?

Veletrh JobChallenge je pro studenty a absolventy ZDARMA. Podmínkou účasti na veletrhu je pouze registrace na tomto webu. 

Je k dispozici seznam firem, které budou na veletrhu?

Seznam firem je k dispozici v sekci Vystavovatelé. Kromě něj zde má každá firma také svůj medailonek, který vám napoví, čím se firma zabývá či jak ji kontaktovat. Některé firmy také poskytují seznam právě nabízených pracovních pozic. 

Z jakého důvodu se do osobního účtu nahrává CV?

Díky nahranému CV budou mít účastnící se firmy možnost vás kontaktovat ještě před nebo po veletrhu a podívat se, jak by vás mohly zapojit do svého týmu. Zvýšíte tak své šance na spolupráci s potenciálním zaměstnavatelem.

Je možné požádat o smazání publikované fotografie či videozáznamu z veletrhu?

Z Veletrhu JobChallenge mohou být pořizovány fotografické záznamy či videonahrávky, které mohou být pro zpravodajské účely zveřejněny na webových stránkách a sociálních sítích veletrhu. Každý, kdo nesouhlasí se zveřejněním fotografie nebo videozáznamu své osoby, má právo požádat o jejich výmaz na e-mailové adrese info@jobch.cz.

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Kontaktujte nás

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info