18. ročník veletrhu JobChallenge už se chystá!

Již 18 let pomáháme studentům a absolventům najít práci snů a spojujeme je s těmi nejlepšími zaměstnavateli. V roce 2024 se veletrh JobChallenge uskuteční 6. listopadu!

7. 3. 2024

Bez popisku

Najděte studenty a absolventy do Vaší firmy!

Nejnavštěvovanější studentský veletrh na Moravě je zpět! JobChallenge není jen obyčejný veletrh. Je to brána do světa kariérních možností, která se otevírá studentům a absolventům ze tří největších brněnských univerzit. Zároveň je to skvělá příležitost pro společnosti, které hledají talentované a ambiciózní uchazeče o práci do řad svých pracovních týmů.

JobChallenge vám umožní navázat přímý kontakt s více než 2 000 studenty a absolventy z Masarykovy univerzity, Mendelovy univerzity v Brně a Vysokého učení technického v Brně. Můžete tak proaktivně oslovovat uchazeče, kteří aktivně hledají práci, a to v širokém spektru oborů, od IT a technologií přes finance a marketing, obchod až po humanitní vědy. Také budete mít jedinečnou možnost zaujmout mladé a talentované uchazeče a budovat si silnou zaměstnavatelskou značku na trhu práce. Prezentujte své produkty, služby a firemní kulturu široké veřejnosti a zvyšte tak povědomí o vaší firmě.

V rámci veletrhu se můžete zapojit do workshopů, soutěží pro studenty a tím ještě více vyniknout!

Registrace vystavovatelů bude spuštěna začátkem května. Pokud byste si chtěli místo zarezervovat již nyní, tak nám můžete napsat na e-mail info@jobch.cz.

Těšíme se na spolupráci.
Tým JobChallenge

Jak vypadal JobChallenge v loni?

Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info